Predaj objekt novostavba Banská Bystrica centrum

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | 519 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj polyfunkčný objekt v absolútn

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,380,000 € 2659 €/m²

Predaj 3i byt v novostavbe Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 102 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

3,600 €/m2 35 €/m2

PREDAJ 4 izbový byt, Liptovská Teplá, okr. Ružomberok

Reality Liptovská Teplá

4 izbový byt | 69 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný a výborne dispozič

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

243,000 € 3522 €/m²

Predaj Luxusná rekreačná chata priamo v golfovom areáli Tále - Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chata, drevenica, zrub | 221 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj výnimočnú rekreačnú chatu v j

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

889,200 € 4024 €/m²

PREDAJ Luxusná rekreačná chata Zvolen

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 591 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnos

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

488,000 € 826 €/m²

PREDAJ Výnimočný rodinný dom Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | 591 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zvolen

488,000 € 826 €/m²

Predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, Stará Sásová

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 170 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

395,000 € 2324 €/m²

PREDAJ | Apartmán | JASNÁ | Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 43.4 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289), ponúka NA PREDAJ Apartmán s výhľadom na Demän

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

299,900 € 5876 €/m²

PREDAJ | Penthouse JASNÁ | Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

4 izbový byt | 175 m²

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289), ponúka NA PREDAJ Penthouse priamo v stredisku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

PREDAJ Apartmán s najkrajším výhľadom na Donovaloch

Reality Donovaly

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj exkluzívne slnečný apartmá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,000 € 3214 €/m²

PREDAJ Parkovacie miesto v Banskej Bystrici, ul. Švermova

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj garážové parkovacie státie

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

26,000 €

Predaj rodinný dom pri Banskej Bystrici

Reality Staré Hory

Rodinný dom | 110 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350), ponúka na predaj rod. dom pri Banskej Bystrici v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Staré Hory

312,000 € 2836 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! NA PREDAJ 3 izbový dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj krásny 3-izbový nízko

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

433,000 € 5773 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 135 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinné

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hriňová

280,000 € 2074 €/m²

Na predaj TOP rodinný dom Veľká Lúka - NOVOSTAVBA

Reality Sliač

Rodinný dom | 132 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) Rýchla DOSTUPNOSŤ do Zvolena a aj do Banskej Bystric

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sliač

454,500 € 3443 €/m²

Na predaj CHATA KRÁLIKY na lyžiarskom svahu + VIDEO

Reality Králiky

Chata, drevenica, zrub | 180 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažnej chaty na

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Králiky

209,900 € 1166 €/m²

Predaj rodinný dom Banská Bystrica 5 izbový

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 160 m²

XEMAR (martina.majerova@xemar alebo 0903637308 ), ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom navr

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

828,000 € 5175 €/m²

PREDAJ Priestranný 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 99.8 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Donovaly

337,900 € 3386 €/m²

PREDAJ 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 86.56 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový a

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Donovaly

259,900 € 3003 €/m²

**SKVELÁ INVESTÍCIA**REZIDENCIA OPERA**KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE**

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 47.27 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, KOMPLETNE ZARIADENÝ apartmán v prestížnej novostavbe Reziden

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5162 €/m²

Rodinný dom - NOVOSTAVBA pri Vajnorských jazerách s dvomi parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnorské jazerá | 100 m²

Ponúkame na predaj dom pri Vajnorských jazerách – bývanie ako na dovolenke s výhľadom na vodnú

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

330,000 € 3300 €/m²

Priestranný a slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bory Bývanie s loggiou a parkovacím státím

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23121)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie