DIRECTREAL|2 izbový byt v novostavbe KRUHÁČ, Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

2 izbový byt | Lysá pod Makytou | 55 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša možnosť komfortného bývania v m

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

145,000 € 2636 €/m²

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²

DIRECTREAL|Novostavba ktorú si zamilujete

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | ... | 140 m²

Directreal Live - Pozor mladí realitní lovci snov! Máme tu pre Vás úžasnú novostavbu, ktorú

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

275,000 € 1964 €/m²

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

182,252 € 2988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Apartmán s balkónom v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | Tatranská Lomnica | 30.1 m²

Directreal LMCity - Apartmán v Tatranskej Lomnici s brutálnym výhľadom na Tatry – tvoja osobná

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

160,000 € 5316 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|KVALITA - mobilné domy a moderný dizajn!

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Poľnohospodárska | 21 m²

Directreal LMCity - Sloboda ruka v ruke s komfortom plne vybavenej domácnosti. To je v skratke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

43,990 € 2095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Praktický 4-izbový rodinný dom v dvojdome pre rodinu v tichej a pokojnej časti Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Fialková | 102 m²

Directreal Next Home - Na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome – Dunajská Lužná Ponúkame na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

305,000 € 2990 €/m²

DIRECTREAL|NOVÁ CENA * INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ * moderná chata v lese pri potoku na skok do Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 108 m²

Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

352,000 € 3259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STAVE HOLODOM ALEBO NA KLÚČ, 3x PARKOVACIE MIESTO, KRYTÁ TERASA, POZEMOK 677 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 139 m²

Directreal Comfort - Ak túžite po krásnom rodinnom dome, ktorý bude pripravený na bývanie, tak

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

295,000 € 2122 €/m²

DIRECTREAL|Skvelá ponuka byt s veľkou terasou s parkovným miestom

Reality Šamorín

3 izbový byt | ...... | 78 m²

Directreal Live - Directreal -Líve ponúka v obci Horný Bar ,moderný 3 izbový by v rodinnom do

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šamorín

158,500 € 2032 €/m²

DIRECTREAL|Krásny apartmán na predaj na skok od lanoviek v Jasnej

Reality Pavčina Lehota

Garsónka | Pavčina Lehota | 27 m²

Directreal LMCity - ️ Apartmán na skok od zjazdoviek – Pavčina Lehota Predstav si, že sa ráno

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

119,990 € 4444 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,818 € 3010 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderná 4 izbová novostavba v štandartde s výhľadom na rybník, kúpou voľný.

Reality Selice

Rodinný dom | Selice | 108 m²

Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú novostavbu pri rybníku v obci Selice! Moderný 4

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Selice

183,700 € 1701 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 3-izbový byt v projekte Greenvia – možnosť kúpy 2 garážových státí.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²

Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,900 € 4320 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,795 € 3074 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny, 4 izbový bungalov s bazénom a vírivkou

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 140 m²

Directreal Next Home - Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov, ktorý spája

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

535,000 € 3821 €/m²

DIRECTREAL|ŠIKOVNÝ 3,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, 2x PARKOVACIE MIESTO, POZEMOK OD 280 m2 DO 300 m2

Reality Lehnice

Rodinný dom | Sása | 75 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj 3,5 izbový rodinný dom v obci Lehnice na pozemku od vým

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2363 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|DOHODA MOŽNÁ! 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI NOVOM OBCHODE LIDL, NOVOSTAVBA V STAVE HOLODOM ALEBO NA KLÚČ,POZEMOK IDEÁLNY 656 m2, 3X PARKOVACIE MIESTO

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ulica Ferenca Vermesa | 125 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Novostavba KRUHÁČ, 1 izbový byt, Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

1 izbový byt | Lysá pod Makytou | 30 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

99,000 € 3300 €/m²

DIRECTREAL|Rodinné domy - novostavby Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Ku kyselke | 138 m²

Directreal Pro - Na predaj novostavby 4 samostatne stojacich rodinných domov v novovzniknutej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

355,000 € 2572 €/m²

DIRECTREAL|VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM TYPU DVOJDOM V STAVE HOLODOM ALEBO NA KLÚČ, KRYTÁ TERASA, POZEMOK 400 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Vila Park pri kúpalisku | 120 m²

Directreal Comfort - Jozef Andrejkovics ponúka na predaj priestranný a dispozične veľmi dobre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 1917 €/m²

DIRECTREAL|Administratívna budova s terasou, garážou a bytovou jednotkou

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Ružinov, na Str

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

929,000 € 2328 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt s veľkou terasou v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jarná | 35 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

168,500 € 4814 €/m²

DIRECTREAL|4 - izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obľúbenej lokalite Rovinka. Obhliadky spustené

Reality Rovinka

Rodinný dom | Ľanová | 110 m²

Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v trojdome s dvoma gar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

280,000 € 2545 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23124)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30461)
Upresniť hľadanie