DIRECTREAL|VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENARodinný dom s dvoma bytovými jednotkami - 4 izbová bytová jednotka.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 92 m²

Directreal Live - Predám veľmi peknú, dokončenú, skolaudovanú novostavbu v obci Veľká Paka o c

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

199,000 € 2163 €/m²

Krásny a zabehnutý 3KK APARTMÁN priamo na Kubínke

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 57 m²

Pre pozretie videa skopírujte tento link - youtu.be/1B9FIPj3sXU YNI Vám v exkluzívnom zastúpen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

210,000 € 3684 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi atmosféra historického centra s maximálnym súkromím a moderným ko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

Luxus ktorý si zamilujete: Moderný 4i SMART bungalov top lokalite Senica Mlyny

Reality Senica

Rodinný dom | Teplická | 160 m²

Predstavte si miesto, kde ráno otvoríte dvere na terasu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a deň

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Senica

398,000 € 2488 €/m²

Predaj 5i rodinný dom s hosťovským domom, pozemok 679 m2, Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mosonmagyaróvár

Prízemný rodinný dom s hosťovským domčekom na predaj v Mosonmagyaróvári! V mestskej časti Magy

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

347,000 € 2377 €/m²

Predaj 2i byt s 72 m2 predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Projekt Rajka Park III. Budova B je pokračovaním úspešného rezidenčného projektu s prioritným o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

133,000 € 2760 €/m²

Predaj 2i byt s 7,38 m2 balkónom - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,700 € 2712 €/m²

Predaj 1i byt s predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

97,500 € 2858 €/m²

Predaj 4i podkrovný RD (97,51 m2), 320,62 m2 pozemok, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu podkrovného domu v tichej časti obce Bezenye. Ponúkame Vá

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2111 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s bazénom v obci Máriakálnok

Reality Máriakálnok

Rodinný dom | Maďarsko | Máriakálnok | Máriakálnok

V obľúbenej a pokojnej časti v obci Máriakálnok – časť Malomdűlő ponúkame na predaj moderný mon

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Máriakálnok

320,000 € 2286 €/m²

Predaj 3i byt s 101,60 m2 strešnou záhradou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

173,600 € 2606 €/m²

Predaj 2i byt s 7,15 m2 balkónom - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

159,800 € 2465 €/m²

Predaj 3i byt s 66,46 m2 predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

175,200 € 2705 €/m²

Predaj 2i byt s 49,66 m2 predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka