Predaj 2i byt s 3,92 m2 balkónom - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Projekt Rajka Park III. Budova B je pokračovaním úspešného rezidenčného projektu s prioritným o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

129,300 € 2598 €/m²

Predaj 3i byt s 64 m2 predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

174,600 € 2694 €/m²

Predaj 3i byt s 218 m2 predzáhradkou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

165,300 € 2735 €/m²

Predaj 3i byt s 52,72 strešnou záhradou - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

170,900 € 2638 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom - Rajkapark IV Budova D

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Upozornenie: Na tento projekt sa nevzťahujú nové nariadenia o ochrane miestnej identity až do 3

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

147,800 € 2405 €/m²

Predaj priestranný 4i RD, garáž, zimná záhrada, pozemok 513 m2, Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mosonmagyaróvár

Ponúkame Vám na predaj prémiový 4i rodinný dom na predaj v Mosonmagyaróvári! V novej obytnej š

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

426,750 € 4399 €/m²

Predaj 1i byt s 3,92 m2 balkónom - Rajkapark III, Budova B, Rajka

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

91,300 € 2643 €/m²

Predaj moderného 4i rodinného domu, pozemok 544 m2, Hegyeshalom

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu tehlového rodinného domu na 544 m2 pozemku v obci Hegyesha

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

199,000 € 1069 €/m²

Predaj 4i podkrovný RD (98,62 m2), 321,91 m2 pozemok, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu podkrovného domu v tichej časti obce Bezenye. Predaj 4i p

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2066 €/m²

PREDAJ: Luxusná 5-izbová novostavba (2023) so 4 kúpeľňami v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Chorvátska | 150 m²

Hľadáte dokonalý rodinný dom, kde má každý člen rodiny svoje maximálne súkromie? Ponúkame na pr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

360,000 € 2400 €/m²

Predaj 2 – izbového bytu s terasou v novostavbe na Priekopníckej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 39.5 m²

Callireal ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe na Priekopníckej ulici v mestske

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,500 € 5051 €/m²

Predaj domu, kde sa budete cítiť 365 dní v roku ako na dovolenke

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 94 m²

Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3404 €/m²

Predaj moderného 4 izbového rodinného domu v Prievoze na Kľukatej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 199 m²

Callireal ponúka na predaj modernú dvojpodlažnú novostavbu 5-izbového rodinného domu v atraktív

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3266 €/m²

Predaj obchodného priestoru v Petržalke na Záporožskej ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Záporožská | 92.57 m²

Callireal ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor, s možnosťou využitia podľa vlastnýc

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 2539 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izbové novostavby, Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Čukárska Paka | 116.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva moderné 4-izbové rodinné domy s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2047 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb. byt s terasou, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Richtárske pole | 59.04 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt s veľkou terasou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TOMÁŠIKOVE

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

267,800 € 2232 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byty s terasou v štvorbyt,Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nezadaná | 81.32 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderné 3-izbové byty v štvorbytovk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1720 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb.dvojdom - novostavba,Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom – dve samos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1795 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rod.dom – novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a kompletne zari

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

315,000 € 3088 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2330 €/m²

Pinky Real - Domov snov, ktorý vás očarí priestorom a dispozíciou v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²

NOVÁ TOP CENA Dom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad Šamorín – Jazdecká ulica - S Výraznou Jar

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Šamorín

403,000 € 2239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ NADŠTANDARDNÁ 4-IZB. NOVOSTAVBA, DUN. KLÁTOV

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 221 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj nádherný a kompletne zariadený 4-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

385,000 € 1742 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie