Rodinný dom | Pluhová | 256 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne predstavuje predaj výnimočného rodinného domu s
479,990 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²
Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk
650,000 € 3316 €/m²
5 a viac izbový byt | 225 m²
Na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový mezonet s vlastným pozemkom o výmere cca 4,5 á
199,900 € 888 €/m²
Rodinný dom | Nová | 116.4 m²
Predáme vkusne architektonicky a interiérovo nadizajnovaný samostatne stojaci rodinný dom v obc
360,000 € 3093 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 53 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom
254,400 € 4800 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.5 m²
Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky
384,150 € 7049 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.15 m²
BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri
382,081 € 7056 €/m²
Rodinný dom | 142.49 m²
POSLEDNÉ DOMY V PONUKE!!! Babony TRE | Vám ponúka na predaj posledný 4 izb. bungalovov v develo
421,000 € 2955 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 96 m²
Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra
Cena dohodou
Rodinný dom | K zlatému rohu | 205 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám prináša príležitosť, ktorá sa neobjavuje často – na predaj p
629,000 € 3068 €/m²
1 izbový byt | 35.16 m²
Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon
Cena dohodou
Rodinný dom | Prídavkova | 185 m²
Predstavujeme vám exkluzívny štvorizbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Bratis
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Jókai Mór
Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s
309,000 € 1236 €/m²
Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²
Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom
433,000 € 2608 €/m²
Rodinný dom | Thajsko
Realitná kancelária Babony Tre Vám ponúka exkluzívne investičné nehnuteľnosti – luxusné vily s
270,000 € 1929 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p
561,600 € 4800 €/m²
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Luxusne zariadený Type B dvojizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srdc
211,273 € 4402 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 133 m²
BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux
498,000 € 3744 €/m²
Rodinný dom | 225 m²
199,900 € 888 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 110 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý je súčasť
219,500 € 1995 €/m²
Rodinný dom | Za zbrojnicou | 112.8 m²
4-izbový rodinný dom v obci Kúty – novostavba, tichá lokalita Ponúkame na predaj moderný 4-izb
239,000 € 2119 €/m²
3 izbový byt | USA
Vychutnajte si úchvatný výhľad na záliv Biscayne Bay a panorámu mesta z tejto rohovej jednotky
849,000 € 10613 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky
Info v RK
3 izbový byt | 95 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.