Na predaj ponúkame 5 izb. RD - Ďurďošík v novej IBV lokalite, pozemok 700 m2,

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | smer na Trsťany | 117 m²

Ponúkam na predaj novostavbu RD v obci Ďurďošík, v novej IBV lokalite smer Trsťany. Jedná sa o

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

249,900 € 2136 €/m²

Moderný apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 70 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

128,590 € 1837 €/m²

MODERNÝ A KVALITNÝ 4izb-DOM-NOVOSTAVBA PRI ŽILINE S POZEMKOM 611m² ZA CENU BYTU - pokojné bývanie len 20 min. od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská | 122 m²

LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

248,700 € 2039 €/m²

MODERNÉ DOMY V MESTSKEJ ČASTI ŽILINY - VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIA NA DOMY! PRÍPOJKY IS NA POZEMKOCH SÚ ZREALIZOVANÉ, SKOLAUDOVANÉ - VÝSTAVBA DOMU IHNEĎ

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²

**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

236,838 € 1812 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY - ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²

PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

3,800 € 16 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

KVALITNÁ NOVOSTAVBA MODERNÉHO DOMU V ROSINE - V NOVEJ ŠTVRTI 6 DOMOV

Reality Rosina

Rodinný dom | Do Chmelína | 123 m²

Jedinečná ponuka! *Ponuka IBV NOVÁ ROSINA: https://idealnebyvanie.sk/projekty/ibv-nova-rosina*

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rosina

426,840 € 3470 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KRÁSNY 3-izb. KÚPEĽNÝ BYT - TURČIANSKE TEPLICE | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 99.2 m²

*SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM* *PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV! Nájdete na našej webovej str

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

223,900 € 2257 €/m²

KVALITNÉ MUROVANÉ NOVOSTAVBY CHÁT PRIAMO NA ZJAZDOVKE SKI-MAKOV / Z CHATY PRIAMO SKI-IN & SKI-OUT | DEVELOPER IDEÁLNE BÝVANIE S.R.O.

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

PONÚKAME NA PREDAJ JEDINEČNÉ CHATY V UZATVORENOM KOMUNITNOM AREÁLI 14 NOVOSTAVIEB KVALITNÝCH MU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

Biele Maky | Pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 98.17 m²

Kompletné informácie o projekte nájdete na našej stránke: projektbielemaky.sk Spoločnosť DO DO

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

244,440 € 2490 €/m²

Biele Maky | 4-izbový rodinný dom so slnečnou terasou

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 98.17 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

258,200 € 2630 €/m²

Rodinný dom v srdci prírody

Reality Podkonice

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Jedinečná ponuka – rodinný dom v srdci prírody, Podkonice Predstavte si bývanie, kde vás kaž

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Podkonice

299,000 € 997 €/m²

GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Mobilný dom v krásnom prostredí Pliešovskej kotliny

Reality Zvolen

Mobilný dom | Zvolen | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne prerobený mobilný dom v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Zvolen

190,000 € 4750 €/m²

Novostavba RD v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 106 m²

DÍON reality s.r.o. Vám ponúka na predaj - za AKCIOVÚ CENU - novostavbu r

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Belá

239,900 € 2263 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím – ideálny pre život v pohodlí a štandarde

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

NOVÝ PROJEKT V ABU DHABI priamo vedľa golfového ihriska

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

V Abu Dhabi Vám ponúkame nový projekt, ktorý je umiestnený priamo vedľa golfového ihriska.

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

189,800 € 2403 €/m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU- KAČICA

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 217 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Moderné bývanie vo vyhľadávanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Ponúkame na predaj rodinný dom

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 251 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom s krásnym výhľadom na Tatry, s 3 bytovými jednotkami

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Poprad

339,900 € 1354 €/m²

Predaj rodinného domu v tichom prostredí...

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj vysnívaný rodinný dom – miesto, kde nájdete pokoj, súkromie aj moderný komfo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

295,000 € 2360 €/m²

Rodinný dom v Tureckej - dobrá investícia - aj na podnikanie

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Turecká s úžitkovou plochou 170 m² a pozemkom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Turecká

175,000 € 1029 €/m²

Moderný dvojizbový apartmán na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Moderný dvojizbový apartmán na ostrove Vir – 81 m² komfortu, luxusu a stredomorskej pohody P

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

330,000 € 4024 €/m²

Predám garážové miesto

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 12.5 m²

Na predaj garážové státie v podzemnej garáži Hurbanova ulica Ponúkame na predaj garážové státi

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

35,000 € 2800 €/m²

Dom pri mori - VIR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame pekný dom priamo v centre ostrova Vir – ideálna investícia pri mori! Hľadáte nehnuteľ

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj

225,000 € 3214 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Upresniť hľadanie