REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový mezonet v BOHO štýle – ulica Železničná 7C, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet so záhradou v modernej radovej zástavbe, ktorý ko

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový rodinný dom v BOHO štýle – Železničná ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v modernej radovej zástavbe, ktorý kombinuje

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

Bungalov s garážou v srdci Ružinova – Štedrá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Štedrá | 100 m²

Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

442,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Poctivo postavený 5i dom vo výbornej pokojnej lokalita na Jánošíkovej ulici

Reality Piešťany

Rodinný dom | Jánošíkova | 125 m²

Bond reality ponúka na predaj rodinný dom s obytnou plochou 125m2, nachádzajúci sa na pozemku o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Piešťany

319,000 € 2552 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA - skolaudovaný 5 izbový samostatne stojaci dom na Granátovej ul. v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granátová | 147 m²

Novostavba dvojpodlažného 5 izbového samostatne stojaceho rodinného domu situovaného na ul. Gra

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

579,000 € 3939 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný/obchodný priestor na rôzne využitie v mestskej časti Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

Polyfunkčný objekt | Jantárová | 213 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na Jantárovej ulici v mestskej časti Bratislava – Jarovce,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

559,650 € 2627 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinný dom Čilistov okres Dunajská Streda - súkromná ulica

Reality Šamorín

Rodinný dom | Čilistovská | 146 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny rodinný dom v Čilistovskej Lagúne 2. Tento dom sa nachádza

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Šamorín

449,000 € 3075 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlové bývanie v novostavbe Nesto – 2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 51 m²

Ponúkame na predaj moderný a funkčne riešený 2-izbový byt v kvalitnej novostavbe Nesto v Petrža

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,990 € 4706 €/m²

člen NARKS

PREDAJ VONKAJŠIEHO PARKOVACIEHO MIESTA, NOVOSTAVBA FUXOVA, BOSÁKOVA UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Bosákova | 11 m²

Predaj dvoch samostatných vonkajších parkovacích miest v projekte novostavby Fuxova, Bosákova 3

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2727 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ! NEPREHLIADNITE - PRÍJEMNÁ GARSÓNKA NA PREDAJ - ROVINKA RESIDENCE II

Reality Rovinka

Garsónka | 20.08 m²

REYERVOVANÉ ! Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

MIMORIADNA PONUKA - 5- IZBOVÝ SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj tehlový rodinný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

310,000 € 1782 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, pri plavárni, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3886 €/m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU 211 m², TERASA, PARKOVANIE – VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Javorová | 76 m²

Grand Real ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt typu DELUXE v projekte Javorová alej – V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

248,000 € 3263 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu, rok 2013, výhodná investícia! Neprehliadnite!

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

125,999 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu, rok 2013, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 32.35 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

125,999 € 3895 €/m²

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

310,000 € 1782 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU 211 m², TERASA, PARKOVANIE – VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Javorová | 75.5 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

248,000 € 3285 €/m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ BYT - DELUXE S VLASTNOU ZÁHRADOU 211 m², TERASA, PARKOVANIE – VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Javorová | 76 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

248,000 € 3263 €/m²

Na predaj priestranný 2i byt v projekte Rezidencia Zámocká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 62.7 m²

Ponúkame na predaj 2i byt v najvyhľadávanejšej lokalite Starého Mesta, v úplnom centre Bratisla

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 4944 €/m²

Na predaj priestranný Ateliér - Zámocká Rezidencia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 83.64 m²

Ponúkame na predaj ideálne dostupný Ateliér, vhodný na rôzne typy využitia (od možnosti umiestn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3826 €/m²

Na predaj priestranný 2i byt vhodný na zmenu na 3i - Rezidencia Zámocká

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 63 m²

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 4921 €/m²

Na predaj vhodne riešený 3i byt v projekte Rezidencia Zámocká

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

Ponúkame na predaj 3i byt v najvyhľadávanejšej lokalite Starého Mesta, v úplnom centre Bratisla

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

Na predaj jedinečný Ateliér - Zámocká Rezidencia

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Zámocká | 83.64 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3826 €/m²

Predaj modulovej stavby vhodnej na gastroprevádzku

Reality Bidovce

Mobilný dom | xxx | 30 m²

Pokiaľ hľadáte prenosnú modulovú stavbu ktorá poskytuje kompletný komfort spojený s prevádzkou

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bidovce

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie