Moderný apartmán na ostrove VIR - novostavba

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj moderný apartmán na ostrove VIR – Chorvátsko Hľadáte miesto pri mori, kam sa budete

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

159,000 € 4441 €/m²

DUBAI - začíname PREDPREDAJ

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame Vám nehnuteľnosti s výhľadom na Dubajský prístav a more. Len 180m od Dubai Marina.

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

576,000 € 5760 €/m²

Nehnuteľnosti v Dubaji

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Máme pre Vás pripravenú širokú ponuku nehnuteľností v Dubaji. Pripravíme Vám ponuku p

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Plne zariadené apartmány v Dubaji - v apt. privátna jacuzzi

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame plne zariadené apartmány od popredného developera IMTIAZ v Dubaji. C

Publikované: 07.06.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Krásny 3 izb. byt na Králikoch

Reality Králiky

3 izbový byt | Králiky | 85 m²

Predstavujeme Vám developerský projekt Tiesňava Králiky, ktorý sa nachádza v pohorí Kremnických

Publikované: 09.10.2020 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Králiky

212,500 € 2500 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

PREDAJ - 4-izbový RD - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jarná | 120 m²

Predáme útulný a štýlový 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti obce Dunajská Lužná v príjemn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

ZĽAVA !!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové domy so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Stupava

284,000 € 1803 €/m²

ZĽAVA!!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové byty so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

284,000 € 1316 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderný rodinný dom v Ratkovciach s priestrannou dispozíciou a výbornou dostupnosťou

Reality Ratkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ratkovce

459,000 € 1836 €/m²

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

REZERVOVANÉ 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | SNP | 117 m²

RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A ZASTREŠENOU TERASOU - NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE Rodinný dom bol kolaud

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

285,000 € 2436 €/m²

PREDAJ - NOVOSTAVBA - NEMČIŇANY

Reality Nemčiňany

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV - OBEC NEMČIŇANY - 10km od ZLATÝCH MORAVIEC, 20 km od LEVÍC JEDNÁ S

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Nemčiňany

239,000 € 2115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

!!! VYZÁLOHOVANÉ !!! PREDAJ - NOVOSTAVBA - TESÁRSKE MLYŇANY

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 74.26 m²

SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA - TESÁRSKE MLYŇANY - 3 MIN OD VÝJAZDU NA RÝCHLOSTNÚ CESTU R1 BENEFITY:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

167,000 € 2249 €/m²

Hľadáte bývanie neďaleko Bratislavy? - Novostavba 4 izb RD

Reality Báč

Rodinný dom | Rumová | 125 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s parkovacím státim pre 3 autá, krytou terasou a ideálnym pozemkom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Báč

329,990 € 2640 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ – ZÁHRADNÝ DOMČEK Rohovce, 25 min od BA

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj moderný, kvalitne postaven

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

129,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

SPIŠSKÁ BELÁ- 4-izbový rodinný dom s garážou NA PREDAJ

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | Weberova | 135 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v meste Spišská Belá (ul.Weberova) Ponúkame na PRE

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

340,000 € 2519 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | 282 m²

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica Rána s výhľadom na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

LUXUSNÉ zrubové chalupy s výhľadom na Kriváň (obec Východná)

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Exkluzívne chaty pod Kriváňom – vaše súkromie, príroda a výhľad priamo z terasy! Predstavujem

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Cyprus, 1 izbový luxusný apartmán

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Luxusný 1 izbový apartmán, Cyprus Ponúkame na predaj elegantný 1-izbový apartmán na prízemí s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Upresniť hľadanie