Apartmány na predaj Veľká Lomnica pod Tatrami

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Pod lesom | 70 m²

Ponúkame na predaj apartmány v obci Veľká Lomnica pod Tatrami. Ide o dvojpodlažný apartmánový d

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

190,800 € 2726 €/m²

Dom na predaj Nitra, Kynek, novostavba

Reality Nitra

Rodinný dom | 160 m²

Predáme novostavbu moderný rodinný dom v Nitre, časť Kynek. Nachádza sa v lokalite zástavby nov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitra

240,000 € 1500 €/m²

PANORAMATICKÝ 2-IZBOVÝ BYT S EXTRA PRACOVŇOU A PARKOVANÍM – SLNEČNICE (ZÓNA MESTO)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 61.59 m²

Kuchárek reality s.r.o. ponúka na predaj moderný, slnečný 2-izbový byt v obľúbenej rezidenčnej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,500 € 4635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 04)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o.

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2469 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 07)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 03)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

224,325 € 2490 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka priestranný 2.izb.byt s parkovacím státim, LaVita.

Reality Pezinok

2 izbový byt | L. Novomeského | 56.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb.byt v lokalite sídliska Sever, Novomeského-LaVita. Bytový

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Pezinok

198,000 € 3511 €/m²

REZERVOVANÉ: 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARKOVANÍM – SENEC, ZEMPLÍNSKA UL.

Reality Senec

2 izbový byt | Zemplínska | 48.6 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v Senci, v obľúbenej lokalite na Zemplínskej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Senec

172,000 € 3539 €/m²

Na predaj 3 izb. mezanín s terasou a parkovaním v rodinnom dome, v obci Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 3 - izbový mezanín v

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

298,999 € 3054 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 11)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 02)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

223,757 € 2507 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 06)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2162 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 08)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 12)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2315 €/m²

Na predaj novostavba veľkého 3 - izbového mezanínu so záhradou a 3 x parkovaním v rodinnom dome v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3463 €/m²

Kuchárek-real: !!! Znížená cena !!! EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v obci Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 152 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hrubá Borša v Seneckom okrese. Sam

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

295,000 € 2138 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj: Nadštandardný a atypický rodinný dom v Eliášovciach

Reality Nový Život

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj: Nadštandardný a atypický rodinný dom v Eliášovciach Ponúkame na predaj jedinečný 5-

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nový Život

499,900 € 2500 €/m²

Exklizívny - 5-izbový samostatný dom , v tichej lokalite pod lesom s možnosťou SMART HOME

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 162 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom s technológia

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

587,000 € 3623 €/m²

HD REALITY, predaj, 2- izbový apartmán Mengusovce

Reality Mengusovce

2 izbový byt | mengusovce | 54.75 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou v obci Mengusovce – pod Tatrami. Po

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

176,800 € 3229 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 105 m²

HD reality ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 110 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rekreačná chatka v Šahách

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú chatku v meste Šahy.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

69,000 € 1150 €/m²

HD REALITY, predaj rodinný dom na Pršianskej terase – Novostavba

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pršianska terasa | 250 m²

S hrdosťou Vám predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastniť túto architektonicky výnimočnú vilu

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

560,000 € 2240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, prenájom, radový rodinný dom v Mengusovciach.

Reality Mengusovce

Rodinný dom | 170 m²

HD reality, prenájom Radový rodinný dom – Mengusovce, priamo pod Nízkymi Tatrami Lokalita a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mengusovce

950 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie