Severný Cyprus ROYAL POINT - apartmán 2+1

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Royal Point je nový rrezidenčný komplex nachadzajúci sa v oblasti Iskele. Osem poschodová budov

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena na vyžiadanie

Na predaj novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 109 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj modernú 3-izbovú dvojpodlažnú novostavb

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

339,000 € 3110 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 126 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbovú poschodovú novostavbu rodi

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

409,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe, Sabinov

Reality Sabinov

1 izbový byt | SNP | 38 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj moderný a útulný 1 izbový byt o vým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sabinov

115,000 € 3026 €/m²

Košice Janovik top poloha

Reality Janovík

Rodinný dom | Janovík | 90 m²

Exkluzívna ponuka! Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti predstavuje na predaj nízkonákladovú

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Janovík

247,000 € 2744 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ dvojdom na Čerešňovej- Záborské

Reality Záborské

Rodinný dom | Čerešňová | 105 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Záborské

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu s galériou Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Sordok | 139 m²

Realitna kancelária Vaše Nehnutelnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

399,000 € 2871 €/m²

Predaj nového apartmánu v Oravskej Lesnej

Reality Oravská Lesná

Apartmán | 63.64 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj apartmán v novopostavenom apartmánovom dome Villa Erdödy. Apartmá

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

225,000 € 3536 €/m²

Novostavba rodinného domu v radovej zástavbe, Stará Bystrica

Reality Stará Bystrica

Rodinný dom | 106 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového radového rodinného domu v obci Stará Bystrica. Radový

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Stará Bystrica

229,000 € 2160 €/m²

Bývajte a oddychujte v 5 izbovom dome so štýlom pri jazere, Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 142 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbová rekreačný dom Úžitková plocha: 142 m2 Zastavaná plocha: 7

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 3-izbové byty v novostavbe - Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 3 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 26 trojizbových byt

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,935 € 4802 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj podzemné garážové parkovacie státie, Geologická, Podunajské Biskupice, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Geologická | 15 m²

Ponúkame na predaj podzemné garážové parkovacie státie v novostavbe bytového domu Geologická.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

25,000 € 1667 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

4 izbový byt | Nezadaná | 142 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

4 izbový byt | Nezadaná | 142 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbová rekreačný dom Úžitková plocha: 142 m2 Zastavaná plocha:

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 142 m²

Dispozícia: 5 izbová rekreačný dom Úžitková plocha: 142 m2 Zastavaná plocha: 71 m2 Plocha poze

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 142 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

219,999 € 1549 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 2-izbové byty, novostavba, Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 35 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 2 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 250 dvojizbových by

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

192,372 € 5496 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 142 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 1549 €/m²

Grebeči real ponúka - na predaj exkluzívny 6 izbový byt, loggia, 2x kúpeľňa, 2x pivnica, 2x parking, krb, sauna, Novostavba, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Seberíniho | 170 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 6 izbový byt s dvomi pivnicami + loggia + 2x parking Poschodie: 6/

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 2417 €/m²

Prevádzkový areál - pozemok 5064 m2, autoservis 646 m2 na predaj v Pezinku

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Nezadaná | 646 m²

Objekt autoservisu sa nachádza v novovzniknutej priemyselnej zóne mesta Pezinok smerom na Vinič

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Pezinok

1,100,000 € 1703 €/m²

Autoservis 646 m2 na pozemku 1278 m2 na predaj na Viničianskej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

Opravárenský objekt | Viničnianska cesta | 646 m²

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Pezinok

650,000 € 1006 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie