Prevádzkový areál -pozemok 5064 m2, autoservis 646 m2 na predaj v Pezinku

Reality Pezinok

Opravárenský objekt | Viničianska cesta | 646 m²

Objekt autoservisu sa nachádza v novovzniknutej priemyselnej zóne mesta Pezinok smerom na Vinič

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na predaj Pezinok

1,100,000 € 1703 €/m²

Moderný rodinný dom v Liptovskom Ondreji

Reality Liptovský Ondrej

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Pozrite si viac vo videu na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=Gxsj7UYZ0fY Realitná

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Liptovský Ondrej

210,000 € 1980 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladové priestory - murovaná hala - NOVOSTAVBA

Reality Komárno

Skladový objekt | Novozámocká cesta | 450 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – Veľký pozemok s kvalitnou murovanou budovou v Komárne! Ponúkame na predaj a

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na predaj Komárno

375,000 € 833 €/m²

Moderná novostavba bungalovu pri vode vo VIRTE – komfort, pokoj a minimálne náklady

Reality Virt

Rodinný dom | 141 m²

Na predaj SKOLAUDOVANÁ novostavba rodinného domu – bungalovu, nachádzajúca sa na pozemku o výme

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Virt

225,000 € 1596 €/m²

predaj - výrobno-skladový objekt (zateplený, murovaný)

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 910 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Komárno, Veľký Harčáš. Plocha: úžitková

Publikované: 10.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na predaj Komárno

799,900 € 879 €/m²

predaj: nové 3-izbové byty už SKOLAUDOVANÉ!!!

Reality Komárno

3 izbový byt | Damjanichova ul. | 77 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe s výťahom skolaudované s cenou (viď. obr

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Komárno

163,787 € 2127 €/m²

2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory (Klokočina)

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 4045 €/m²

novostavba 3,5 izbový RD v štandarde (s kanalizáciou), dostupnosť do BA-Nivy 20 min.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2629 €/m²

Znížená cena-Novostavba rodinného domu v tichej časti mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 142 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

229,000 € 1613 €/m²

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 5izb. RD, Senec - Mlynský Klin, s garážou, 3D prehliadka, pozemok 14á, všetky siete

Reality Senec

Rodinný dom | Turnianska | 240 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec časť Mlynský Klin, na ul. Turnianska, veľký 2.pod

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Senec

599,000 € 2496 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MAKARSKA, novostavba, 3i, výhľad, štandard, parking

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Livereal s.r.o. ponúka na predaj v mestečku MAKARSKA (Chorvátsko) 2 izbové a 3 izbové byty v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj

300,000 € 4170 €/m²

MAKARSKA, novostavba, 2i, výhľad, štandard, parking

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj

202,000 € 4526 €/m²

3izb, Makarska, centrum, 500m od mora, novostavba,

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj priamo v centre mestečka Makarska v Chorvátsku cca 500 m od pl

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

404,000 € 5288 €/m²

Makarska 3i, centrum, terasa 77m2, súkromný bazén, parking

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, v meste Makarska 3 izbový byt so súkromným bazén

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

500,000 € 6676 €/m²

3izb, Makarska, centrum, 500m od mora, novostavba,

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

334,000 € 5302 €/m²

4 izb. moderný bungalov, Senec, pozemok 4,5a, všetky siete, klimatizácia

Reality Senec

Rodinný dom | Višňová | 90 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, v tichej a zabývanej časti, na ul. Drienková, 4

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

375,000 € 4333 €/m²

Makarska, 3i byt, garážové miesto, 2x bazén, jacuzzi, výhľad na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, mestečko Makarska, cca 4 min od pláže (malou mo

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

280,000 € 4232 €/m²

Vila na pláži, Privlaka, bazén, pozemok 4,8á, najvyhľadávanejšia časť

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj mestečku Privlaka, najvyhľadávanejšia časť Slovákov (22 km od

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj

890,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SUKOŠAN, VILA NA PLÁŽI S BAZÉNOM

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestečku Sukošan (Chorvátsko) modernú luxusnú vilu s bazénom

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj

1,500,000 € 6818 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie