3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Nebytový priestor na ul. Na piesku v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Na Piesku | 104 m²

Nebytový priestor na ul. Na piesku v Ružinove. Priestor s rozlohou 104m2, nachádzajúci sa na pr

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.06.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 2837 €/m²

Dvojpodlažný 5-izb. s dvomi park.státiami a samostatnou garážou v Miloslavove

Reality Miloslavov

5 a viac izbový byt | Konvalinková ulica | 93.07 m²

Dvojpodlažný 5-izb. (RD s dvomi byt. jednotkami) s dvomi parkovacími státiami a samostatnou gar

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

279,000 € 2998 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

4-izbový rodinný dvojdom s výborným napojením na R7

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 93 m²

Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

209,990 € 2258 €/m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY, STUPAVA - NOEMIS

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Stupava

149,900 € 3404 €/m²

Moderná 4-izbová novostavba rodinného domu

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | 113.54 m²

Na predaj moderná 4-izbová novostavba rodinného domu v obci Suchá nad Parnou, len pár minút od

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

303,000 € 2669 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Letná | 108.15 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou, nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

303,000 € 2802 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Rúrky - 2 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Tarjányiho | 59.13 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranné 2-izbové byty v exkluzívno

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

177,900 € 3009 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného domu na kľuč Župčany

Reality Župčany

Rodinný dom | Župčany | 100 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného dom

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Župčany

299,900 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Župčany

Reality Župčany

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu nízkoenergeti

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Župčany

249,900 € 2399 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezidencia Rúrky - 2 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Tarjányiho | 59.33 m²

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

177,900 € 2998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Severný Cyprus - apartmán 2+1

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

APARTMÁN 2+1 2 SPÁLNE OBÝVACIA IZBA KUCHYŇA LUXUSNÉ WC – KERAMICKÁ DLAŽBA A OBKLAD V KÚPE

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena na vyžiadanie

Severný Cyprus - apartmán Štúdio

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

ŠTÚDIO - ROZLOHA APARTMÁNU 48 m2 IZBA OBÝVACIA IZBA KUCHYŇA LUXUSNÉ WC – KERAMICKÁ DLAŽBA

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena na vyžiadanie

Rezidencia Rúrky - 3 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Tarjányiho | 76.5 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj 3 izbový byt v exkluzívnom projekte Re

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

236,820 € 3096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 137 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 4 izbovú poschodovú novostavbu rodi

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

385,000 € 2810 €/m²

Rezerované_Moderný byt s otvorenou dispozíciou v novostavbe | Rezidencia Rúrky, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Tarjányiho | 28.61 m²

Rezerované_Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný byt s otvorenou disp

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

108,336 € 3787 €/m²

Na predaj štýlový apartmán v Demänová rezorte

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Demänová | 40 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový apartmán v Demän

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

220,000 € 5500 €/m²

Na predaj 4 izbová novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 148 m²

Realitná kancelária VN vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu v obci Ka

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

430,000 € 2905 €/m²

Rezidencia Rúrky - 3 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Tarjányiho | 89 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

296,703 € 3334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 100 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj zariadenú 4 izbovú novostavbu rodin

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

375,000 € 3750 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu, Veľký Šariš - Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Pod Sordokom | 93 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

339,000 € 3645 €/m²

Severný Cyprus - apartmán štúdio

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

APARTMÁN ŠTÚDIO OBÝVACIA IZBA S KUCHYŇOU LUXUSNÉ WC – KERAMICKÁ DLAŽBA A OBKLAD V KÚPEĽNI

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena na vyžiadanie

Rezidencia Rúrky - 2 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Tarjányiho | 66.51 m²

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,800 € 3004 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie