PNORF – 3i RD na polosamote, letná kuchyňa, dielňa, 2x pivnica, pozemok 1100 m2, D. Trhovište

Reality Dolné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Rezervované/Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatný 3i rodi

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Dolné Trhovište

75,000 € 714 €/m²

PNORF – novostavba 4i RD 120 m2, pozemok 510 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 120 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 4-izbový rodinný holodom, na pozemku s

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Madunice

245,000 € 2042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PNORF – predstavujeme dokonalé miesto pre bývanie: vila s bazénom pod lesom

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 272 m²

Neponúkame Vám na predaj len atraktívnu nehnuteľnosť na bývanie alebo komerčný krátkodobý nájom

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Horné Otrokovce

465,000 € 1710 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – 3i RD, 109 m2, 1469 m2, 1i letný domček, záhrada, N. Šebastová - Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 109 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný, 3-izbový rodinný d

Publikované: 27.10.2021 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Prešov

215,000 € 1972 €/m²

PNORF – Výnimočná novostavba na Kopánke: Komplex 2 rodinných domov s variabilným využitím pre rodinu aj biznis

Reality Trnava

Rodinný dom | Kopánková | 287 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú, architektonicky premyslenú nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Trnava

665,000 € 2317 €/m²

PNORF – Rodinné sídlo s dušou, garážou a 9-árovým pozemkom v Žlkovciach

Reality Žlkovce

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte poctivý dom so širokým pozemkom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? E

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Žlkovce

134,000 € 1072 €/m²

Exkluzívne PNORF – 3i RD + 2i domček, pozemok 830 m2, garáž, altánok, Kľačany

Reality Kľačany

Rodinný dom | 197 m²

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7X9zK?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thum

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Kľačany

217,000 € 1294 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – predaj, zariadený „tiny house“, 17,5 m2, klimatizácia, Hlohovec

Reality Hlohovec

Mobilný dom | Svätopeterská | 17.5 m²

Exkluzívne PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zariadený a vybavený „tiny house“ so

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Hlohovec

22,000 € 1257 €/m²

PNORF – Kompletne zrekonštruovaný 5i RD s dvojgarážou a záhradou, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Čučoriedková | 165 m²

PNORF – REAL ESTATE Vám ponúka na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný, samostatný 5-izbov

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

600,000 € 3636 €/m²

PNORF – novostavba 4i RD s terasou v štandarde, 114 m2, pozemok 495 m2, Kľačany

Reality Kľačany

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetickéh

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Kľačany

195,000 € 1711 €/m²

PNORF – Úsporný 4i bungalov so zimnou záhradou a saunou, Nitra – Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | Vašinova | 133 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj komfortný 4-izbový rodinný dom typu bungalov s bohatým prí

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

PNORF – 4i + kk rod. dom, 2x garáž, veľká záhrada, ul. Ľ. Štúra v Maduniach

Reality Madunice

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 250 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, samostatne s

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Madunice

159,000 € 636 €/m²

PNORF – hrubá stavba 4i rod. domu, 132 m2, pozemok 453 m2, Váh, Siladice

Reality Siladice

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj nedokončenú novostavbu 4i rodinného dom

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Siladice

156,000 € 945 €/m²

PNORF – 5i Rodinný dom | 255 m² | Garáž | Terasa s krbom | Záhrada 511 m² | Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Rybná | 255 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame výnimočnú príležitosť získať architektonicky

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

369,000 € 1447 €/m²

Rezervované/ PNORF – 1i RD s terasou, prístreškom a záhradou, 35 m2, 164 m2, sv. Peter

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Svätopeterská | 35 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený,

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

90,000 € 2829 €/m²

Exkluzívne PNORF – 4i rodinný dom, 175 m2, 420 m2, garáž, terasa, tichá lokalita, Nová štvrť

Reality Gagarinova

Rodinný dom | 175 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj krajný, pôvodný trojpodlažný 4-izbový r

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj

149,000 € 851 €/m²

PNORF – 3i dom po rekonštrukcii s rozprávkovým pozemkom 2630 m², Šoporňa – Vodná Nádrž Kráľová (R1)

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE Vám ponúkame únik od mestského zhonu, zásadne zrekonštruov

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

185,000 € 1609 €/m²

PNORF – Zariadený 4i bungalov s garážou | bazén | terasa | garsónka |Šalgočka

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zariadenú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

276,000 € 2359 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – Útulný 2i dom so slnečným pozemkom 635 m2, ul. Kpt. Nálepku

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 102 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s dušou alebo pokojné miesto pre aktívny oddych v záhrade priamo na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

156,000 € 1529 €/m²

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 114 m²

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom Hľadáte pokojné b

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

165,000 € 1447 €/m²

PNORF – eko. novostavba 4i RD s terasou, 109 m2, pozemok 803 m2, D. Otrokovce

Reality Dolné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 109.05 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu ekologického a energeticky úsporného 4-izbového

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Dolné Otrokovce

185,000 € 1696 €/m²

PNORF – 4x novostavba 4i RD s terasou, pozemok 255 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | Sever | 97.35 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj štyri 4-izbové rodinné holodomy s teras

Publikované: 05.12.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Madunice

175,000 € 1798 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | 375 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Sú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krakovany

79,900 € 213 €/m²

WFG | SAMOSTATNÝ 6-izbový DOM s veľkým pozemkom - BRATISLAVA, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Borekova | 190 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výborným potenciálom v lokalite Podunajské Biskupice – Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

444,990 € 2342 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie