Rodinný dom | Prídavkova | 185 m²
Predstavujeme vám exkluzívny štvorizbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Bratis
Cena dohodou
Rodinný dom | Malinovská | 180 m²
Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom st
225,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
Babony TRE Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený nový 4 izbový rodinný dom v Stupave (jedn
2,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 225 m²
Na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový mezonet s vlastným pozemkom o výmere cca 4,5 á
199,900 € 888 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Jókai Mór
Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s
309,000 € 1236 €/m²
Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²
Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom
433,000 € 2608 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 110 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý je súčasť
219,500 € 1995 €/m²
Rodinný dom | Thajsko
Realitná kancelária Babony Tre Vám ponúka exkluzívne investičné nehnuteľnosti – luxusné vily s
270,000 € 1929 €/m²
Rodinný dom | 142.49 m²
POSLEDNÉ DOMY V PONUKE!!! Babony TRE | Vám ponúka na predaj posledný 4 izb. bungalovov v develo
421,000 € 2955 €/m²
Rodinný dom | Kuklovská | 455 m²
Babony TRE I Štýlová vila pod lesom v Karlovej Vsi Ponúkame na predaj mimoriadnu 7-izbovú vilu
Cena dohodou
Rodinný dom | K zlatému rohu | 205 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám prináša príležitosť, ktorá sa neobjavuje často – na predaj p
629,000 € 3068 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 151 m²
Ponúkame na predaj moderné rodinné domy s dvomi 5. izbovými bytovými jednotkami situované v pok
269,000 € 1781 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²
Rezervované/Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj unikátny, jednopodlažný, sa
125,000 € 862 €/m²
Rodinný dom | Jarmočná | 230 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj priestranný, rožný, samostatne stojaci,
185,000 € 804 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 109.05 m²
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu ekologického a energeticky úsporného 4-izbového
175,000 € 1605 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 586 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj nadčasovú luxusnú 6-izbovú vilu s troma
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojacu novostavbu nízkoene
185,000 € 1445 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98.38 m²
Extrémna zľava/Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatnú novostavbu ní
85,000 € 864 €/m²
Rodinný dom | Školská | 300 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj trojpodlažný samostatne stojaci masívny
185,000 € 617 €/m²
Rodinný dom | Seredská | 250 m²
Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z komp
265,000 € 1060 €/m²
Rodinný dom | Dukelská | 60 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame na predaj pôvodný, no kompaktný 3-izbový rodi
53,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 85 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný 4i rodinný dom, pos
149,000 € 1753 €/m²
Rodinný dom | Nová štvrť | 135 m²
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný dvojpodlažný 5i rodinný dvojdom s garážou, predzáh
145,000 € 1074 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 272 m²
Neponúkame Vám na predaj len atraktívnu nehnuteľnosť na bývanie alebo komerčný krátkodobý nájom
465,000 € 1710 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.