Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre nášho bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce kritériá: Ty
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kolárovice, časť Škoruby, v tichom a príj
129,000 € 645 €/m²
Rodinný dom | Svätoplukova | 160 m²
Predstavte si bývanie v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Žiline – na
420,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Taliansko
NA PREDAJ samostatne stojaca vila, ktorá bola postavená v roku 2014. Odolná proti zemetraseniu
349,000 € 1583 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 5 izbového dom v Záhorskej Bystrici, Marianke, Stupave, Rovinke
500,000 €
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej časti Čierne mesto v Prievidzi. Táto
269,900 € 1799 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex
187,200 € 1440 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na prenájom 4 izby v rodinnom dome v obci Opatovce nad Nitrou v tesnej blízkosti
300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo
149,990 € 750 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu
227,000 € 2522 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
So súhlasom majiteľa Vám spoločnosť MAXA reality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 6-izbov
238,900 € 1405 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž
300,000 €
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom v Lietavskej Svinnej. Rodinný dom o zast
212,000 € 1631 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve
189,000 € 1047 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Vymeňte byt za priestor, súkromie a pokojné bývanie v rodinnom dome. Spoločnosť MAXA realit
295,000 € 3073 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozem
215,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti
59,500 € 140 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
189,000 € 995 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej
110,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno
145,000 € 518 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a
225,000 € 804 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk
450,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Seredská | 140 m²
Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec
154,000 € 1100 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.