ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

FOIT - STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 862 m²

Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

94,900 € 110 €/m²

Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Polyfunkčný objekt - Ruskov

Reality Ruskov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 1374 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. komplet zariadený byt pri OC Aupark na Jantárovej ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jantárová | 65 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie