Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Výnimočná príležitosť na bývanie, podnikanie, výstavbu – RD a Ateliér na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Úradnícka | 238 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 2790 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: NOVOSTAVBA HROZNOVÝ SAD – VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM V RAČI ZA SKVELÚ CENU voľný od 1.júna!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²

Pripravujeme do ponuky voľný od 1.júna (na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ zrubová chalupa - Hačava

Reality Hačava

Chalupa, rekreačný domček | nezadaná | 156 m²

PrimeReal & Finance Vám ponúka jedinečnú chalupu, ktorá sa pýši výnimočnou polohou na konci mal

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hačava

83,500 € 535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izb. byt na prenájom, Rovinka – novostavba, klimatizácia, parkovanie

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²

Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bottova | 128.95 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,164,655.98 € 9032 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,704 € 6834 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23118)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie