Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Samostatná garáž v garážovom dome – Lotyšská ul. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 16 m²

16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,900 € 2306 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2x samostatný 4-izb.rd-novostavby, Horný Bar

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Serenity park | 105.75 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva samostatne stojace 4-izbové rod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

259,000 € 2449 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4x3-izb. rod.dvojdom - novostavby, Horný Bar

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Serenity park | 88.23 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4 moderné 3-izbové rodinné dvojdomy

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

197,000 € 2233 €/m²

Top
Top

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4x rodinný trojdom - novostavby, Horný Bar

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Serenity park | 76.8 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4 moderné rodinné trojdomy v novovz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

148,000 € 1927 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3684 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 5514 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

1i byt BA - Staré Mesto - Židovská - 72 m2 - výhľad na MESTO i DUNAJ- VŠADE BLÍZKO - V POHODE – PEŠO – STÁLE V CENTRE DIANIA - Dizajnovo ŠTÝLOVÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Židovská | 72 m²

Z poverenia majiteľov Vám realitná kancelária BETTY ponúka na prenájom mimoriadne iný, za to

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Na PRENÁJOM 2i byt PEZINOK – MUŠKÁTOVÁ – sídlisko Muškát - tehlová NOVOSTAVBA - veľký - slnečný v zeleni s veľkou 15 m2 murovanou pivnicou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 56 m²

Na PRENÁJOM 2i byt PEZINOK – MUŠKÁTOVÁ – sídlisko Muškát - tehlová NOVOSTAVBA - veľký, slnečný

Publikované: 25.06.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Bývanie + podnikanie pod jednou strechou - 2 samostatné bytové jednotky

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

209,900 € 833 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

NA LETISKO | 3 izbový RD 100 m²+ 1 izbový RD s garážou | POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 632 m²

Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

319,990 € 506 €/m²

Top
Top

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

Veľkorysý priestor, ktorý má logiku: 4 izby, šatník, lodžia, garáž - na dosah centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie a relax pre náročných: veľkorysá dispozícia, harmonický interiér, oddychová záhrada s bazénom, úsporné technológie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23099)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie