Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Teplička nad Váho

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

205,000 € 303 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dvojgarsónka v Petržalke na prenájom, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²

PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priamo v centre Prešova komerčný priestor na prenájom

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²

Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Top
Top

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 45 m2 – novostavba - KLIMATIZÁCIA – zariadený - LOGGIA - BAJKALSKÁ ulica – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Chalupa na lazoch s krásnym výhľadom

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

Cena dohodou

Top Novinka
Top Novinka

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná pri Turčianskych Tepliciach

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne v ponuke TARGETreal. Rodinný dom s terasou neďaleko mesta Turčianske Teplice, už vo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

235,000 € 2350 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE: Bezbariérový bungalov s nádherným pozemkom, Mojš, Žilina

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj bezbariérový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov, na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojš

419,990 € 3231 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Exkluzívne v APEX reality 2i s loggiou po rekonštrukcii na Hlohovej ul. v Hlohovci 55 m2 + 3D obhliadka

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Hlohová | 55 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 2 izbov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

129,500 € 2355 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BRUNOVCE 2-izbový byt A1 s predzáhradkou

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

BRUNOVCE 2-IZBOVÝ BYT A1 s predzáhradkou Predstavujeme vám konkrétnu ponuku moderného 2-izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Brunovce

138,400 € 2386 €/m²

Top
Top

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23105)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Upresniť hľadanie