Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Stavbárska | 406 m²
Ponúkame na predaj flexibilnú výrobnú/skladovú halu s kompletným zázemím pre rozvoj vášho podni
373,500 € 920 €/m²
Záhradná chatka | 25 m²
Unavuje vás mestský zhon? Je čas na reset v chatke, ktorá ponúka maximálnu nezávislosť a je dok
72,900 € 2916 €/m²
Rodinný dom | Partizánský Háj | 170 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom, ale zachovalom stave v jednej z najžiadan
93,500 € 550 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 750 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Bobrov, situovaný v novej, tiche
81,000 € 108 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 109 m²
V Zubrohlave vyrástol projekt šiestich bytov (2 - 3 izbových), ktoré kombinujú poctivú konštruk
216,500 € 1986 €/m²
Rekreačný pozemok | 416 m²
Hľadáte dokonalý únik pred mestským zhonom, kde si môžete oddýchnuť, dopestovať vlastnú zelenin
19,500 € 47 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 49 m²
Premiére, Šancová. Drevo, klimatizácia, parkovanie v garáži a terasa. Tá terasa. Na celú šírku
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s terasou v projekte Arbor
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
Priestor pre sklad | 968 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na
2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 63 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od
145,900 € 2316 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
139,900 € 2221 €/m²
Rodinný dom | 157 m²
Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real
189,900 € 1210 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá
159,900 € 2132 €/m²
Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí
398,000 € 1411 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné
284,000 € 1806 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov s priestranným pozemkom o výmere 606 m2 v no
369,900 € 3394 €/m²
Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.