3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
649,000 € 4703 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,000 m²
Na predaj slnečný pozemok v obci Jatov (okres Nové Zámky)! Ponúkame 100 árov (10 000 m²) krásn
312,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,313 m²
NA PREDAJ – exkluzívny pozemok pri jazere v Zálesí (okres Senec) Ponúkame na predaj slnečný a p
380,507 € 290 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²
Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn
Info v RK
Orná pôda | 15,849 m²
Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,
45,000 € 3 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám REINVEST s.r.o ponúka NA PREDAJ - NOVOSTAVBU 3 izbového drevodomu v
177,777 € 1954 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Garáž | Lotyšská | 16 m²
16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií
36,900 € 2306 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Priemyselná zóna | 400 m²
Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze
60,000 € 150 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n
269,990 € 3822 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už za niekoľk
285,000 € 2192 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 229 m²
Realitná spoločnosť Revoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný 6-izbový rodin
306,000 € 1336 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²
HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov
304,200 € 4550 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá
319,900 € 3677 €/m²
Rodinný dom | Klinčeková | 216 m²
Bývať na Zobore sa nepodarí každému. Podarí sa to vám? Na Zobore dnes nekupujete len rodinný d
249,900 € 1157 €/m²
4 izbový byt | Panská | 109 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží
2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
185,990 € 4325 €/m²
Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²
JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve
109,900 € 1335 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n
225,000 € 4787 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.