Prenájom kancelárskych priestorov-31m2 a 21m2, Vrbovská Cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vrbovská cesta | 21 m²

2628 - Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory nachádzajúce sa v admin

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

130 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Hľadáme obchodný priestor v Bratislave do 150 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | ulica neurčená | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor vhodný ako predajňa matracov a postelí s rozl

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU 120m2/ DUBNIČKA- TRŽNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | 120 m²

PONÚKAME VÁM - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR - SO SAMOSTATNÝM VSTUPOM- P

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bánovce nad Bebravou

490 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Partizánskom, pre konkrétneho klienta, HOTOVOSŤ

Reality Partizánske

1 izbový byt | 0 m²

Vlastníte 1-izbový byt v Partizánskom, ktorý predávate, alebo chcete predať? Pre nášho klienta

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

80,000 €

Hľadáme do prenájmu obchodný priestor, Bratislava, do 100 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme do prenájmu obchodný priestor v Bratislave. Priestor by mal mať

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Komerčný pozemok 1651 m2, Hurbanova , Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,651 m²

Investičná príležitosť - lukratívny, stavebný pozemok o výmere 1651 m2 v kúpeľnom meste Trenčia

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

305,000 € 185 €/m²

Novostavba - bungalov 100 m2 v obci Košeca, pozemok 800 m2

Reality Košeca

Rodinný dom | 100 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj bungalov v obci Košeca v novovybudovanej lokalite rodinnýc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košeca

335,000 € 3350 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok Trenčianske Teplice, 1244m2

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,244 m²

*Exkluzívna investičná príležitosť v srdci kúpeľného mesta *. Ponúkame na predaj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

269,900 € 217 €/m²

Rekreačný pozemok Dolná Súča - 1482 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | 1,482 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v obci Dolná Súča

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

25 €/m2 25 €/m2

Predáme pozemok Lysá pod Makytou - Dešná, 3700 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | Dešná | 3,700 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - vo veľmi peknej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

5 izbový rodinný dom Horné Kočkovce

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 200 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Ideálne miesto pre vaše podnikanie a bývanie v Myjave!

Reality Myjava

Rodinný dom | Moravská | 320 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom Nitrianske Pravno, pozemok 800 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | 250 m²

2740 Vo veľmi peknej, pokojnej lokalite obce predáme celopodpivničený rodinný dom s úžitkovou p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

154,800 € 619 €/m²

Na predaj murovaná záhradná Chata Ilava, pozemok 385 m2

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

46,000 € 1533 €/m²

Pozemok na predaj 2330m2 Lednické Rovné

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,330 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

46 €/m2 46 €/m2

Novostavba - bungalov 4+kk, Lúky (Púchov) - pozemok 360, 350 m2

Reality Lúky

Rodinný dom | Lúky | 102 m²

VAŠE REALITY - REALITNÁ KANCELÁRIA - Predáme novostavbu rodinného domu v obci Lúky na celodenne

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lúky

143,000 € 1402 €/m²

Rodinný Dom pod Tatrami, Važec, pozemok 681 m2

Reality Važec

Rodinný dom | Široká | 200 m²

953058 Vo veľmi peknej lokalite pod Tatrami predáme zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Važec

265,000 € 1325 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

2510 Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priestranný 3 izbový byt s ú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Rodinný dom (chalupa) na veľkom pozemku, Krivosúd - Bodovka

Reality Krivosúd-Bodovka

Rodinný dom | Krivosúd - Bodovka | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

149,900 € 1363 €/m²

Na predaj väčší 2 izbový byt, Trenčianske Teplice, 57 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | SNP | 57 m²

Ponúkame na predaj pekný byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, na sídlisku SNP s krásny výh

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

123,900 € 2174 €/m²

Investičná príležitosť* Na predaj Pozemok Považská Bystrica - 10000 m2

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 10,000 m²

189421 V okrese Považská Bystrica, kataster Klieština predáme krásny pozemok ohraničený malým p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11 €/m2 11 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23017)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30363)
Upresniť hľadanie