Na kúpu obchodný priestor, Bratislava, cca 200 m², hotovosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor v Bratislave, v m.č. Petržalka, Dúbravka, Nov

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

1 izbový byt Bánovce nad Bebravou 34 m2/CENTRUM-STRED/BALKÓN/

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 34 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!P onúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 1 izbový byt - Bánovce nad Bebr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

79,500 € 2338 €/m²

Veľký 4-izbový byt, 90m2, Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | E.F.Scherrera | 89 m²

190234 - VAŠE REALITY ponúka na predaj štvorizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je situ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2021 €/m²

4-IZB BYT "E" 106,45 m2 + TERASA 23 m2, *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²

179811 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banka

250,480 € 2353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

2 IZB BYT "D" 58,64 m2 + BALKÓN 6 m2, novostavba *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²

179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banka

140,736 € 2400 €/m²

Na predaj 1 izbový byt 37 m2 Partizánske - Šípok

Reality Partizánske

1 izbový byt | 36.74 m²

782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. pane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Partizánske

64,000 € 1742 €/m²

Chorvátsko - 6 izbový apartmánový dom pri Zadare, Sukošan

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj – Dom s 3 apartmánmi a bazénom v Sukošane, neďaleko Zadaru Tento moderný dom s tromi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

610,000 € 2500 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK 6733 m² NA RD – SOKOLOVCE (okres Piešťany)

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,733 m²

VAŠE REALITY – ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sokolovce, určený územným plánom na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

35 €/m2 35 €/m2

Pozemok 1552m2 v tichej lokalite, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,552 m²

190513 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Administratívna budova so sklad. priestormi 1200 m2 - Tr. Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Objekt pre obchod | 1,200 m²

Číslo ponuky : 189840 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok o výmere 626 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | 626 m²

Číslo ponuky: 2594 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

74 €/m2 74 €/m2

KÚPA - Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove

Reality Malinovo

2 izbový byt | 50 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove v projekte TRI VODY. Jedinou

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Malinovo

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, komorou a pivnicou, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²

Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1755 €/m²

Mezonet v srdci Horského parku, 141 m², priestor, svetlo a nadštandardný pocit domova

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 141 m²

Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,900 € 3333 €/m²

Historická chalupa 110 m2 po rekonštrukcií - Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Rodinný dom | Hrnčiarové | 110 m²

Číslo ponuky : 189855 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk REZERVOVANÉ! N

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lubina

109,000 € 991 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 1523 m2, UPI pre výstavbu polyfunkcie - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,523 m²

Číslo ponuky 190019 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná kan

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

49 €/m2 49 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor 42 m2 -širšie centrum- Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Administratívny objekt | Piešťanská | 42 m²

Číslo ponuky : 929720 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Hľadáme rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme rodinný dom v Nitre, alebo v okrajových častiach Nitry. Stav: novostavba, alebo dom po

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Nitra

480,000 €

Útulný rodinný dom s garážou a krbom v pokojnej obci Závod – len 45 km od Bratislavy

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 63 m²

Číslo ponuky : 2693, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Závod

79,900 € 1268 €/m²

Na prenájom priestor, 169 m², Rybničná ul., BA – Vajnory,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1171, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM - HORNÉ OZOROVCE-POZEMOK 566 m2- 3,5 IZBOVÝ/ GARÁŽ

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné ozorovce | 140 m²

Ponúkame Vám- exkluzívne iba u nás -na predaj samostatne stojaci 3,5 izbový rodinný dom, situov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

155,000 € 1107 €/m²

Prašník – Grnča | Malebná chalupa so stodolou a pozemkom 1 616 m²

Reality Prašník

Rodinný dom | Grnča | 78 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj malebnú chalupu v obci Prašník – časť Grnča, ktorá spája

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prašník

112,000 € 1436 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30363)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23017)
Upresniť hľadanie