1 izbový byt Bánovce nad Bebravou 34 m2/CENTRUM-STRED/BALKÓN/

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 34 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!P onúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 1 izbový byt - Bánovce nad Bebr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

79,500 € 2338 €/m²

KÚPA - Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove

Reality Malinovo

2 izbový byt | 50 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove v projekte TRI VODY. Jedinou

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Malinovo

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, komorou a pivnicou, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²

Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1755 €/m²

Mezonet v srdci Horského parku, 141 m², priestor, svetlo a nadštandardný pocit domova

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 141 m²

Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,900 € 3333 €/m²

Historická chalupa 110 m2 po rekonštrukcií - Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Rodinný dom | Hrnčiarové | 110 m²

Číslo ponuky : 189855 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk REZERVOVANÉ! N

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Lubina

109,000 € 991 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor 42 m2 -širšie centrum- Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Administratívny objekt | Piešťanská | 42 m²

Číslo ponuky : 929720 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok o výmere 1523 m2, UPI pre výstavbu polyfunkcie - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,523 m²

Číslo ponuky 190019 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná kan

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

49 €/m2 49 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme rodinný dom v Nitre, alebo v okrajových častiach Nitry. Stav: novostavba, alebo dom po

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na kúpa Nitra

480,000 €

Komerčný pozemok 1651 m2, Hurbanova , Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,651 m²

Investičná príležitosť - lukratívny, stavebný pozemok o výmere 1651 m2 v kúpeľnom meste Trenčia

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

305,000 € 185 €/m²

Novostavba - bungalov 100 m2 v obci Košeca, pozemok 800 m2

Reality Košeca

Rodinný dom | 100 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj bungalov v obci Košeca v novovybudovanej lokalite rodinnýc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košeca

335,000 € 3350 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok Trenčianske Teplice, 1244m2

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,244 m²

*Exkluzívna investičná príležitosť v srdci kúpeľného mesta *. Ponúkame na predaj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

269,900 € 217 €/m²

Rekreačný pozemok Dolná Súča - 1482 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | 1,482 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v obci Dolná Súča

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

25 €/m2 25 €/m2

Predáme pozemok Lysá pod Makytou - Dešná, 3700 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | Dešná | 3,700 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - vo veľmi peknej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

5 izbový rodinný dom Horné Kočkovce

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 200 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Ideálne miesto pre vaše podnikanie a bývanie v Myjave!

Reality Myjava

Rodinný dom | Moravská | 320 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom Nitrianske Pravno, pozemok 800 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | 250 m²

2740 Vo veľmi peknej, pokojnej lokalite obce predáme celopodpivničený rodinný dom s úžitkovou p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

154,800 € 619 €/m²

Na predaj murovaná záhradná Chata Ilava, pozemok 385 m2

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

46,000 € 1533 €/m²

Pozemok na predaj 2330m2 Lednické Rovné

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,330 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

46 €/m2 46 €/m2

Útulný rodinný dom s garážou a krbom v pokojnej obci Závod – len 45 km od Bratislavy

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 63 m²

Číslo ponuky : 2693, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Závod

79,900 € 1268 €/m²

Na prenájom priestor, 169 m², Rybničná ul., BA – Vajnory,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1171, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

1,900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM - HORNÉ OZOROVCE-POZEMOK 566 m2- 3,5 IZBOVÝ/ GARÁŽ

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné ozorovce | 140 m²

Ponúkame Vám- exkluzívne iba u nás -na predaj samostatne stojaci 3,5 izbový rodinný dom, situov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

155,000 € 1107 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23011)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie