Stavebný pozemok 1950 m2 pre dva domy, 2x všetky IS, Ostrov

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 1,950 m²

190366 - Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1950 m², situovaný

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

Výnimočná ponuka garáže s prístreškom pre dve autá v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | Vrbovská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú garáž v Piešťanoch na Vrbovskej ceste. Ide o priestrannú garáž s ú

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

36,000 € 2000 €/m²

Kancelária 70 m² (50m2 + 20m2) na prenájom - Piešťany, Vajanského

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vajanského | 70 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch – 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banka

250 €/m2 250 €/m2

2 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / LOGGIA / PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 48 m²

189706 Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / LOGGIA / PIVNCA /Pl

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

57,000 € 1188 €/m²

Na predaj 2,5 izbový byt s veľkou terasou 56 m² + 43 m², Krížna ul., Staré Mesto, kúpou voľný

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 56 m²

Číslo ponuky : 2766, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,900 € 4820 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 8 853 m2 - priemyselná zóna - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 8,853 m²

Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

KÚPA –3-izbový byt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Veča | 70 m²

Hľadáme ideálne bývanie pre konkrétneho klienta, ktorý už dnes čaká na svoju príležitosť. Do p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

135 € 2 €/m²

Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

VISOLAJE-STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Visolaje

79,999 € 129 €/m²

Kúpa 3 izbový byt Staré Mesto/ Centrum, Nitra - PLATBA V HOTOVOSTI!

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

Kúpime 3 izbový byt v Starom Meste (alebo v zaujímavej lokalite na Chrenovej) v Nitre. Aspoň po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Rodinný dom Topoľčany, pozemok 733 m2

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite v Topoľčanoch na Mojmírovej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

349,900 € 1627 €/m²

Kancelárske a prevádzkové priestory- Dubnica nad Váhom (52 m2, 104 m2)

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám zaujímavé priestory na podnikanie, vhodné ako

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1000 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²

189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

18,900 € 19 €/m²

3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom v obľúbenej lokalite Pod hájom. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,900 € 2425 €/m²

Na predaj pozemok Lysá pod Makytou, Dešná, 2795 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | 2,795 m²

180704 V krásnej prírode na polosamote obce Lysá pod Makytou, časť Dešná, predáme rekreačný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23010)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie