Na predaj pozemok Nemšová - Ľuborča, 1127 m2

Reality Nemšová

Záhrada | 1,127 m²

189844 V blízkosti lesa predáme pozemok Trvalý trávny porast o celkovej rozlohe 1127 m2. Prístu

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

16.5 €/m2 17 €/m2

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

5 izbový rodinný dom Horné Kočkovce

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 200 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Ideálne miesto pre vaše podnikanie a bývanie v Myjave!

Reality Myjava

Rodinný dom | Moravská | 320 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom Nitrianske Pravno, pozemok 800 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | 250 m²

2740 Vo veľmi peknej, pokojnej lokalite obce predáme celopodpivničený rodinný dom s úžitkovou p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

154,800 € 619 €/m²

Na predaj murovaná záhradná Chata Ilava, pozemok 385 m2

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

46,000 € 1533 €/m²

Pozemok na predaj 2330m2 Lednické Rovné

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,330 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

46 €/m2 46 €/m2

Na predaj Stavebný Pozemok Pravenec, 2314 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 2,314 m²

2716 V krásnom tichom prostredí obce Pravenec predáme rovinatý pozemok, v územnom pláne určený

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

72 €/m2 72 €/m2

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, komorou a pivnicou, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²

Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1755 €/m²

Mezonet v srdci Horského parku, 141 m², priestor, svetlo a nadštandardný pocit domova

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 141 m²

Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,900 € 3333 €/m²

Historická chalupa 110 m2 po rekonštrukcií - Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Rodinný dom | Hrnčiarové | 110 m²

Číslo ponuky : 189855 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk REZERVOVANÉ! N

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lubina

109,000 € 991 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 1523 m2, UPI pre výstavbu polyfunkcie - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,523 m²

Číslo ponuky 190019 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná kan

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

49 €/m2 49 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor 42 m2 -širšie centrum- Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Administratívny objekt | Piešťanská | 42 m²

Číslo ponuky : 929720 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Hľadáme obchodný priestor v Bratislave do 150 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | ulica neurčená | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor vhodný ako predajňa matracov a postelí s rozl

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme rodinný dom v Nitre, alebo v okrajových častiach Nitry. Stav: novostavba, alebo dom po

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Nitra

480,000 €

Komerčný pozemok 1651 m2, Hurbanova , Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,651 m²

Investičná príležitosť - lukratívny, stavebný pozemok o výmere 1651 m2 v kúpeľnom meste Trenčia

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

305,000 € 185 €/m²

Novostavba - bungalov 100 m2 v obci Košeca, pozemok 800 m2

Reality Košeca

Rodinný dom | 100 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj bungalov v obci Košeca v novovybudovanej lokalite rodinnýc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košeca

335,000 € 3350 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok Trenčianske Teplice, 1244m2

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,244 m²

*Exkluzívna investičná príležitosť v srdci kúpeľného mesta *. Ponúkame na predaj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

269,900 € 217 €/m²

Predáme pozemok Lysá pod Makytou - Dešná, 3700 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | Dešná | 3,700 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - vo veľmi peknej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! NOVOSTAVBA 119 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 2*, PRAŠNÍK, okr.PN

Reality Prašník

Rodinný dom | 119 m²

*2593* BUNGALOV č. 11 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenosťou

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prašník

199,990 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť-historický mlyn v rekonštrukcii, Podkylava

Reality Podkylava

Historický objekt | 350 m²

Ponúkame na predaj historickú budovu-bývalý mlyn, nachádzajúcu sa v nádhernom lone prírody, v t

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Podkylava

299,990 € 857 €/m²

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Rodinné domy na predaj (23010)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie