Stavebný pozemok 1052m2 - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,052 m²

2509-Predám stavebný pozemok o ploche 1052m2 nachádzajúci sa len necelé 2km od kúpeľného mesta

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

135 €/m2 135 €/m2

Na predaj slnečná záhrada 200 m2 v tichom prostredí polosamoty – Sokolovce

Reality Sokolovce

Záhrada | 200 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj svahovitý pozemok o výmere cca 200 m² v krásnom prírodno

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

2,500 € 13 €/m²

DOMČEK KRASNA VES 78 m2 S POZEMKOM 144 m2 / ZARIADENÝ

Reality Krásna Ves

Rodinný dom | 78 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!!! 190245 Ponúkame Vám- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj zariadený 1 izbový domč

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Krásna Ves

34,900 € 447 €/m²

Pozemok s platným stavebným povolením na dvojdom – Banka pri Piešťanoch, 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravianska | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 470 m² v obci Banka, na Moravanskej ulici, len pá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banka

280 €/m2 280 €/m2

1 izbový byt Bánovce nad Bebravou 34 m2/CENTRUM-STRED/BALKÓN/

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 34 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!P onúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 1 izbový byt - Bánovce nad Bebr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

79,500 € 2338 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / 64 m2 / čiastočná rekonšt

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1475 €/m²

Administratívna budova so sklad. priestormi 1200 m2 - Tr. Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Objekt pre obchod | 1,200 m²

Číslo ponuky : 189840 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok o výmere 626 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | 626 m²

Číslo ponuky: 2594 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

74 €/m2 74 €/m2

Veľký 4-izbový byt, 90m2, Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | E.F.Scherrera | 89 m²

190234 - VAŠE REALITY ponúka na predaj štvorizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je situ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2021 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK 6733 m² NA RD – SOKOLOVCE (okres Piešťany)

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,733 m²

VAŠE REALITY – ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sokolovce, určený územným plánom na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

35 €/m2 35 €/m2

Voľná kancelária 45,5 m² na prenájom - Piešťany, Vajanského

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vajanského | 45.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok 1552m2 v tichej lokalite, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,552 m²

190513 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Na prenájom garáž 26m2 - Vodárenská ulica, Piešťany

Reality Piešťany

Garáž | Vodárenská | 32 m²

Na Vodárenskej ulici v Piešťanoch ponúkame na prenájom garáž v novostavbe bytovej jednotky s pl

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kúpim 1 izbový byt V Piešťanoch.

Reality Piešťany

1 izbový byt | 37 m²

Pre klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Piešťanoch. Ďakujem za ponuky na tel. čísle 0910 115

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2703 €/m²

Na predaj výnimočný 3-izbový rodinný dom, 249 m², Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Osloboditeľská | 77 m²

Číslo ponuky : 1163, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

379,000 € 4922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom krásne kancelárie, 14 – 156 m², Račianska ul.,ihneď voľné

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 14 m²

Číslo ponuky : 1051, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Ak hľadáte krásny, so

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

778 €/mesiac 56 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj orná pôda, 13.954 m², Smolinské okres Senica

Reality Smolinské

Pozemok pre rodinné domy | Smolinské | 13,954 m²

Číslo ponuky : 2230, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Smolinské

16,000 € 1 €/m²

Kúpa pozemku 5-8 ár, do 100 km od Bratislavy, platba hotovosťou

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta stavebný pozemok pre rodinný dom v okolí do 100 km od Bratislav

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Na kúpu obchodný priestor, Bratislava, cca 200 m², hotovosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor v Bratislave, v m.č. Petržalka, Dúbravka, Nov

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

KÚPA - Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove

Reality Malinovo

2 izbový byt | 50 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove v projekte TRI VODY. Jedinou

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Malinovo

Cena dohodou

Rodinný dom, Vršatské Podhradie, okres Ilava

Reality Vršatské Podhradie

Rodinný dom | 140 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom vo Vršatskom Podhradí ktoré sa

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vršatské Podhradie

165,000 € 1179 €/m²

Komerčná budova - Ilava - centrum mesta

Reality Ilava

Výrobný objekt | 290 m²

VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Ilava

125,000 € 431 €/m²

Na prenájom Skladové priestory Ilava, 350 m2

Reality Ilava

Skladový objekt | Za kanálovým mostom | 350 m²

190469 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 800 metrov od diaľničného privádzača ponúkame na prenáj

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Ilava

850 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23013)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie