Na prenájom moderný 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Slávičia | 36 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s predzáhradko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | x | 55 m²

Hľadám 2-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Hľadám 1 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | x | 35 m²

Hľadám 1-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie, Bulharská ul., BA II., Trnávka.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre výrobu | Bulharská | 80 m²

Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Lev Reality - Moderné bývanie v centre Levíc – Priestranný 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. Čsl. armády | 79 m²

Byt sa nachádza v modernom bytovom dome, kde necítite anonymitu veľkých projektov. Kombinuje me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Klimatizovaný moderný 2-izbový byt v centre, Skalica - Pivovarská

Reality Skalica

2 izbový byt | Pivovarská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Skali

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Skalica

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Žitavce

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Žitavce

43,000 € 34 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok ideálnych rozmerov v obci Dolné Obdokovce PARAMETRE:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

59,990 € 68 €/m²

NA PREDAJ stavebné pozemky Nevidzany

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Nevidzany

50 €/m2 50 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok pri Nitre

Reality Neverice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Neverice

35,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Čeľadice

71,000 € 53 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

VÝBORNÁ CENA! V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dolné Obdokovce

99,990 € 961 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

64,900 € 91 €/m²

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

99,790 € 3383 €/m²

Predaj 4 izb. domu na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Moderný 2 izbový byt (A104) s priestrannou terasou v novom projekte Hríby - Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novom projekte Hrí

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

180,323 € 3757 €/m²

Moderný projekt Hríby - 4 izbový byt (A803)

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Bystrická cesta | 85.76 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe projektu Hríby, ktorá sa nachádza v

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

290,903 € 3392 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

3-izbový byt (B305) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 64.1 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj krásny a funkčne riešený 3-izbový byt v úplne novom develope

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

207,483 € 3237 €/m²

3-izbový byt (A406) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 63.08 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

208,453 € 3305 €/m²

Priestranný 2-izbový byt (B303) s balkónom a pivnicou v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

158,983 € 3312 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23017)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie