AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, 1 izbový byt s loggiou, Nitra-Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 37 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Nitre, kde vám k nasťahovaniu stačia len osobné veci? Máme pre vás sk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Priemyselný areál 9 000 m2 s montovanou halou 340 m2 - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Komerčná zóna | Trenčianska | 11,000 m²

Číslo ponuky : 190576 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný projekt pripravený pre výstavbu RD - 4x pozemok + 1x RD

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 4,137 m²

Číslo ponuky : 190084 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

490,000 € 118 €/m²

Prenájom - výrobná hala s rozlohou 4 000 m² - Tr. Bohuslavice, NMnV

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 4,000 m²

Číslo ponuky : 190315 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Trenčianske Bohuslavice

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj areál 8700 m2 s halami 1510 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 1,510 m²

Číslo ponuky : 179447 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

Stavebný pozemok o výmere 695 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 695 m²

Číslo ponuky : 190530 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,875 € 125 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 704 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

Číslo ponuky : 190531 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

88,000 € 125 €/m²

Rekreačný pozemok s troma jazerami o výmere 10ha - Zelená Voda, Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | 102,435 m²

Číslo ponuky : 189285 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Priemyselný objekt 8000 m2 s halou 991 m2 - Tr. Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Objekt pre obchod | 8,000 m²

PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL S VÝROBNOU HALOU | TRENČIANSKE BOHUSLAVICE Číslo ponuky: 2573 Konta

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

2 izbový byt Motešice,60m2 + parkovacie miesto

Reality Motešice

2 izbový byt | Horné Motešice | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný , svetlý, 2 izbový byt s výmerou 60m2, nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Motešice

104,999 € 1750 €/m²

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²

Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trenčianske Jastrabie, 500 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Výmera pozemku je 500m2. Na p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

46,990 € 94 €/m²

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Sady pod Dedovcom | 474 m²

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v lokalite Sady

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

18,990 € 40 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave, Soblahov, pozemok 1558 m2

Reality Soblahov

Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Soblahov

225,000 € 1731 €/m²

Pozemok pre rodinný dom - Krivosúd - Bodovka- 830 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Krivosúd-Bodovka

77,900 € 94 €/m²

Rodinný dom v centre Dubnice nad Váhom, pozemok 583 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný, celopodpivničený rodinný dom v centre Dubnice nad Váhom.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

280,000 € 933 €/m²

Romantická chalúpka na veľkom pozemku 2330 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Vidiecky dom | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

149,900 € 1153 €/m²

3 izbový byt Trenčianske Teplice, 69m2, balkón, lodžia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

119,900 € 1738 €/m²

Pozemok na výstavbu, Považská Bystrica (Prečín) 1000m2, 578 m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Prečín | 1,000 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Prečín, okr. Považská Bystr

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

44 €/m2 44 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Rodinné domy na predaj (23018)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie