EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt – Byty DUO I, Ľubotice

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 95 m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním, stropným chladením a bezbariérovým prístu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

315,000 € 3316 €/m²

3 izbový byt na predaj, Jarková ulica, Prešov, tehlový bytový dom, balkón, parkovanie, výťah

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková | 95 m²

Posledná šanca bývať štýlovo v centre Prešova! Projekt Jarková II – Srdce mesta. Štýl, ktorý s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

307,300 € 3235 €/m²

3 izbový tehlový byt na predaj. Garaž, balkón, vlastné kúrenie

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Železničná | 78 m²

3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A VÝHĽADOM NA TATRY Veľká Lomnica – pokojné bývanie pod Vysokými Tatra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

179,900 € 2306 €/m²

4-izbový rodinný dom v TOP lokalite Prešova – Šalgovík, ul. Pávia

Reality Prešov

Rodinný dom | Pávia | 95 m²

4-izbový rodinný dom v TOP lokalite Prešova – Šalgovík, ul. Pávia Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Prešov

339,000 € 3568 €/m²

2 izbový byt, Janouškova, Centrum, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Janouškova | 56 m²

Na predaj štýlový 2 izbový byt v pešej dostupnosti do centre mesta Hľadáte bývanie, ktoré spáj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

189,990 € 3393 €/m²

Na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Poprade pri Tescu

Reality Poprad

Obchodné priestory | Teplická cesta | 217 m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor pri Tescu Poprad Monfils, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájo

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Priestory na prenájom Poprad

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Rodinný dom VILLA 115 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 240 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Posledný jednopodlažný dom

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

689,000 € 2829 €/m²

Rodinný dom VILLA 121 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 121

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

739,000 € 2788 €/m²

Rodinný dom VILLA 120 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 120

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Malá Ida

699,000 € 2788 €/m²

Novinka ! 5 izbový rodinný dom - VILLA 104 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 290 m²

Projekt Líščie údolie jedinečný svojho druhu. Naša ponuka veľkorysých domov nemá konkurenciu

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2583 €/m²

Ponúkame na prenájom skladové / výrobné / opravárenská priestory

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 1,634 m²

Ponúkame na prenájom skladovú, výrobnú alebo obchodnú halu s bezproblémovým cestným napojením,

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

Novinka - nadštandardné 6-izbové rodinné vily

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Pažitná | 265 m²

Predstavujeme exkluzívnu kolekciu 10 nadštandardných 6-izbových rodinných víl, ktoré redefinujú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

Info v RK

Novinka
Novinka

Rodinný dom VILLA 122 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 122

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2788 €/m²

Zariadený 1-izbový byt s výťahom na Východnej ulici

Reality Trnava

1 izbový byt | Veterná | 49 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1-izbov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 15 m2 pri Mladej garde na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Hotový stavebný pozemok Prešov, všetky IS, Šalgovík, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Drozdia | 747 m²

FOK realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 747 m² v obľúbenej a pokojne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

250 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Výnimočný 4-izbový zariadený byt v NESTE: svetlo, súkromie a kvalita bez kompromisov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 101 m²

Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento ponúka niečo hodnotnejšie – pokoj, svetlo, priest

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

538,850 € 5335 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | Poľovnícka | 363.1 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčíne, ul. Poľovnícka. Dom bol daný do užívania v r. 1984,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

330,000 € 909 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3izb. mezonetový byt so zimnou záhradou v RD, samostatný vstup, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Mezonet | Platanová | 92.76 m²

Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Stupava

270,000 € 2911 €/m²

Predaj samostatná časť RD so zimnou záhradou, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Rodinný dom | Platanová | 92.76 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Stupava

Cena dohodou

Predaj slnečný pozemok - záhrada s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levanduľová ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Levanduľová | 667 m²

Predaj INVESTIČNÝ slnečný pozemok s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levand

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 217 €/m²

Predaj MUROVANÁ, podpivničená záhradná chata so slnečný pozemkom - Vrakuňa, Levanduľová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 8529 €/m²

NOVINKA v ponuke: Hotový permakultúrny RAJ plný hojnosti a bio ovocia + ekologická novostavba, Kvetoslavov, 20 min. od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Záhrada | Záhradnícka | 769 m²

Hľadáte zabehnutú, zdravú záhradu bez chémie, kde nemusíte čakať roky na prvú úrodu? Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

259,000 € 337 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Rodinné domy na predaj (23017)
Upresniť hľadanie