PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – ponúka na predaj...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Velkorysý apartmán blízko pláže, historie i moře – váš třípokojový domov v Nesebaru

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Tohle je nemovitost pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi prostorem, pohodlím a skvělou lo

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

154,000 € 1176 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s predajňou | bývanie aj podnikanie | Liptov – Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Hlavná ulica | 299 m²

Dom, ktorý vám nedáva jednu možnosť – ale hneď niekoľko. Bývanie alebo podnikanie v jednej nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pribylina

198,000 € 662 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Donovaly – 186 m² priestoru, 6 izieb a ticho

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 186 m²

Na Donovaloch sú apartmány rôzne. Ale len máloktorý vám ponúkne taký priestor, taký pokoj a tak

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdödy | Oravská Lesná – Orava Snow

Reality Oravská Lesná

Apartmán | Nezadaná | 60 m²

Do detailov premyslená novostavba 2-izbového apartmánu v horskom rezorte Villa Erdödy v Oravske

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

215,000 € 3583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, 10 min od Žiliny – Snežnica

Reality Snežnica

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Snežnica

335,000 € 1015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 113312 | Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná | 1,245 m²

Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením v mimoriadne žiadanej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

320 €/m2 320 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom slnečná garsónka, vybavená nábytkom a hlavnými spotrebičmi - Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Rovniankova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečnú garsónku, vybavenú nábytkom a hlavnými spotrebičmi, pripravenú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

člen NARKS

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Klimatizovaná kancelária 21,7 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 21.7 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok Chrenovec-Brusno FM2235

Reality Chrenovec-Brusno

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,565 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci C

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Chrenovec-Brusno

57 €/m2 57 €/m2

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,000 € 2473 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM, KANCELÁRSKY PRIESTOR, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ - 3 Izbový Rodinný dom - Miloslavov Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Klinčeková | 71.95 m²

Assenzio ponuka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu, bo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4293 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

Rodinné bývanie s možnosťou farmárčenia v obci Dobroč okres Lučenec

Reality Dobroč

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Na predaj rodinný poschodový dom v obci Dobroč, situovaný v krásnom prírodnom prostredí, obklop

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobroč

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Klimatizované kancel. priestory 167 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Prenájom klimatizovaných kancelárskych priestorov na Starej Vajnorskej neďaleko hotela COLOR 2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie