Rodinný dom | Klinčeková | 71.95 m²
Assenzio ponuka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu, bo vyhľadávanej lo
308,900 € 4293 €/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Na predaj rodinný poschodový dom v obci Dobroč, situovaný v krásnom prírodnom prostredí, obklop
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²
Prenájom klimatizovaných kancelárskych priestorov na Starej Vajnorskej neďaleko hotela COLOR 2
1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Michala Bučiča | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte B
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Slepčany | 23 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v obci Slepčany v 2 podlažnom bytovom dome, v ktorom sa nachá
360 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri tehelni | 65 m²
Tento útulný 3-izbový byt ponúka kombináciu praktickej dispozície, kompletne zariadeného interi
88,000 € 1354 €/m²
Rekreačný pozemok | Pod Suchým vrchom | 1,102 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v lokalite Suchý vrch v Banskej Bystrici. Pozemok s pekným
24,000 € 22 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 52 m²
GRAFT ponúka 2-izbový byt prerobený na 3-izbový na Miletičovej ulici – NIVY, Bratislava II. Ro
205,000 € 3942 €/m²
2 izbový byt | Mierová | 57 m²
Ponúkame na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove. Te
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²
⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani
110,000 € 1341 €/m²
2 izbový byt | Pražská | 54 m²
Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Apartmán | Nezadaná | 58 m²
Ponúkame na predaj 2-izbového bytu v Rezidencii Hagovia, Vysoké Tatry Video obhliadka tu http
299,628 € 5166 €/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²
Prenájom vykurovaného skladového priestoru na Starej Vajnorskej: Výmera: 85 m2 svetlá výška:
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Pečovská Nová Ves | 0 m²
🏡 Rodinný dom s bazénom, veľkou záhradou(986m2) – Pečovská Nová Ves Hľadáte dokonalé spojenie r
Cena dohodou
Garáž | Ulica Vladimíra Clementisa | 18 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom garáž v garážovom dome na ulici Vladimíra Clement
150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 169.2 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestrannú novostavbu rekreačnej chaty v ob
150,000 € 887 €/m²
Polyfunkčný objekt | Horná 97/41 | 736.2 m²
Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj štvorpodlažnú administratívnu budovu situovanú priamo v sr
980,000 € 1331 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Mýto pod Ďumbierom 174 | 1,490 m²
Predstavujeme Vám kompletne zariadený a zrekonštruovaný penzión v obľúbenej turistickej oblasti
749,000 € 503 €/m²
Rodinný dom | Štúrova 171/31 | 454.4 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj výnimočnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v malebnej horehronskej
260,000 € 572 €/m²
Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so
550,000 € 2610 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 14,400 m²
🏗 Ponuka pre investora. Na predaj stavebné pozemky s prístupovou cestou o výmere 14 400 m² urč
Cena dohodou
Rodinný dom | čerešňová 4987/60 | 201.1 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom s dvomi bytovými jednotka
495,000 € 2461 €/m²
Rekreačný pozemok | Horné Hámre | 16,672 m²
🌿 Rozsiahly pozemok na samote s nádhernými výhľadmi – Horné Hámre, okres Žarnovica 🌿 Hľadáte t
33,000 € 2 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.