MÁME SKOLAUDOVANĚ: KRÁSNY 1-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII TAURA

Reality Zlaté Moravce

1 izbový byt | 1. mája | 41.68 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Na kúpu bytu Vám stačí zložiť zálohu 5.000 € a do 30 dní

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

103,000 € 2249 €/m²

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY BYT POD SLAVÍNOM SO ZÁHRADOU, TERASOU A VÝHĽADOM NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 316 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj lukratívny 6-izbový byt s veľkou záhradou a terasou s panoramatic

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - TROJPODLAŽNÝ TEHLOVÝ DOM V TICHEJ LOKALITE ZA ISTROPOLISOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliezska | 405 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

NÁDHERNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V TESNEJ BLÍZKOSTI LESA V DÚBRAVKE

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Tavaríkova osada | 1,299 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4804 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA LUKRATÍVNEJ ADRESE HRADNÉHO KOPCA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Haydnova | 210 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

950,000 € 4524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5294 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

MODERNÁ VILA S BAZÉNOM, SAUNOU, JACUZZI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ ! VILA S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI A PRIVÁTNYM WELLNESS V UZATVORENEJ ČASTI KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vosková | 510.8 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívnu vilu v uzavretej časti Koliby s panoramatickými výhľadmi a v

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 3113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Školská | 105 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Sokolovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU SO ZÁHRADOU V TICHEJ ČASTI SENCA

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj dom na celoročné bývanie, v tichej časti mesta Sen

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

Info v RK

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie