PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5294 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

MODERNÁ VILA S BAZÉNOM, SAUNOU, JACUZZI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ ! VILA S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI A PRIVÁTNYM WELLNESS V UZATVORENEJ ČASTI KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vosková | 510.8 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívnu vilu v uzavretej časti Koliby s panoramatickými výhľadmi a v

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 3113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Školská | 105 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Sokolovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU SO ZÁHRADOU V TICHEJ ČASTI SENCA

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj dom na celoročné bývanie, v tichej časti mesta Sen

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

Info v RK

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÉ BÝVANIE V STAROM MESTE: 5-IZBOVÝ BYT V PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kapitulská | 216.74 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 5-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,528,621 € 11667 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača – Cigeľská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cígeľská | 79 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača. Byt je kompletne zariadený a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Penzión s celoročnou prevádzkou v srdci kúpeľného mestečka Kováčová

Reality Kováčová

Hotel, penzión, ubytovňa | Športová | 230 m²

JMB Reality Vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť a prevádzkovať rodinný penzión s cel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Kováčová

420,000 € 1826 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Pozemok na stavebné účely-Nová cena!!!

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

WealthGroup ponúka Exkluzívne na predaj v obci Nesluša pozemok, ktorý je určený na stavebné úče

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

91,220 €

Novinka
Novinka

FINREA │ Jednoizbový byt Martin-Podháj, 30m2

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy 7 | 30 m²

Hľadáte vlastné štartovacie bývanie? Príďte si pozrieť jednoizbový byt na prenájom v Martine v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ REKREAČNÝ Areál - 2 Chaty lokalita Veĺké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 258 m²

DVE REKREAČNÉ CHATY NA KOMERČNÉ VYUŽITIE – TÁBORY, EVENTY A ŠKOLENIA V REKREAČNEJ OBLASTI PRI

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Starší RD Chrenovec-Brusno

Reality Chrenovec-Brusno

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj šikovný starší domček v lokalite Brusno obec Chrenovec- Brusno. Tento d

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chrenovec-Brusno

83,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

KeyPoint | MAJERSKÁ - Miesto, kde po práci zatvoríte bránu a ocitnete sa na dovolenke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Majerská | 198 m²

Hľadáte dom, ktorý vám poskytne absolútny únik od reality, no stále si zachováva špičkovú dostu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

549,900 € 2777 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový útulný byt - Klokočina, Dunajská

Reality Nitra

2 izbový byt | Dunajská | 49 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka príjemný 2-izbový byt na prenájom. Nachádza sa na Klokočine je id

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj – Veľká Lehota (okres Žarnovica)

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v pokoj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23018)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie