EXKLUZÍVNE, ŠTÝLOVÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²

Realitná kancelária PRIME REALITY ponúka na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt po kompletnej rek

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Jedinečný pozemok s domom pod lesom vo Svätom Jure – Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Mariánska cesta | 94 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

499,900 € 5318 €/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

MODERNÝ 3i BYT, REKONŠTRUKCIA, 2 X BALKÓN, Exnárova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 72 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, kompletne moderne zariadený 3-

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE, KLINGERKA, Súkennícka ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súkennícka | 13 m²

Realitná kancelária PrimeRealty ponúka na prenájom vnútorné parkovacie státie v garáži v rezide

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2i BYT, REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, KLÍMA, Murgašová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 42.4 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný kompletne štýlovo zariaden

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

240,000 € 5660 €/m²

MODERNÝ 3i BYT, OVOCNÉ SADY, PARKING, KLÍMA, BALKÓN, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 64 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný, kompletne štýlovo zariade

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 2,181 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

499,900 € 229 €/m²

Pekný 2i byt, REKONŠTRUKCIA, 2 x SAMOSTATNÁ IZBA, KLÍMA, Osuského ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Osuského | 53 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúkame na prenájom pekný, slnečný 2-izbový byt, orientovaný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garážové parkovacie miesto, NOVOSTAVBA, Krajná ulica, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Krajná | 13 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom priestranné garážové parkovacieho miesto v

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3i byt, 2 x kúpeľňa, 2 x šatník, balkón, klíma, garáž, ÚPLNÉ CENTRUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie SNP | 130 m²

Realitná kancelária PRIME Reality s poverením majiteľa ponúka na prenájom veľmi pekný, klimatiz

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Jedinečná príležitosť: 2-izbový byt v projekte Čížik s veľkou terasou

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 69.2 m²

Nestihli ste si rezervovať byt v projekte Čížik? Nevadí. Niekto bol rýchlejší… a teraz môžete b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,990 € 5058 €/m²

Novinka
Novinka

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRIAME CENTRUM BB / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 30 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NAVA | NOVÉ ČERSTVO SKOLAUDOVANÉ GARÁŽE PRI ŠPORTOVEJ UL. - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Garáž | Športová | 14 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 8 nových samostatných garáží v Duna

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

23,750 € 1696 €/m²

NAVA | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA PRENÁJOM V TRNÁVKE - SLOWACKÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 145 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na prenájom polovicu rodinného domu na Trnávke (ul. Slov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NAVA | MODERNÝ ZARIADENÝ PENZIÓN V TESNEJ BLÍZKOSTI THERMALPARKU - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | Ulica Sándora Petőfiho | 904 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj kompletne zariadený penzión v Dunaj

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

1,500,000 € 1659 €/m²

NAVA | POSTAVTE SI DVOJPODLAŽNÝ DOM ALEBO DVOJDOM NA 9 ÁROVOM POZEMKU V OBCI TUREŇ

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | Tureň | 906 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 906 m² v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

160,000 € 177 €/m²

AVENUE | unikátny nízkoenergetický dom, krásne prostredie, 6 km od BA

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

770,000 € 2607 €/m²

AVENUE | reprezentatívne kancelárie pri Hviezdosl. nám, balkóny, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Gorkého | 219.65 m²

[b]Prenajmeme samostatné zrekonštruované kancelárie s balkónmi a výhľadom na Hviezdoslavovo nám

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AVENUE I veľkometrážny 4 i byt, nábrežie Dunaja, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vajanského nábrežie | 134 m²

[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM priestranný a kompletne nadštandard

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)