novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neporadza

264,999 € 1677 €/m²

Top
Top

Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica - Byt B08

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 101.5 m²

INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,261 € 3500 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica Byt - A02 s predzáhradkou o výmere 19,5 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 4524 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ pozemky Čab priemyselná zóna 149 000m2

Reality Čab

Priemyselná zóna | 150,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pr

Publikované: 25.10.2018 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Administratívne priestory v prestížnej kancelárskej budove v historickom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 372.21 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove UNIQ Staromests

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Nový obchodný priestor na prenájom / predaj v štvrti Slnečnice (A1-KP-03)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 103.84 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom (alebo predaj) výborne situovaný a veľmi dobre

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

Obchodný priestor v štvrti Slnečnice, dostupný ihneď (B2-KP-01)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 104.02 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na predaj výborne situovaný a veľmi dobre viditeľný obchod

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

TOP administratívne priestory v TOP lokalite v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 871.34 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! Nadštandardný 5-izbový dom, kam sa budete každý deň radi vracať

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 137 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

663,180 € 4841 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Nadštandardný dom s tichom prírody, ktorý si zamilujete

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top
Top

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie