Rodinný dom | 137 m²
Zastavaná plocha 151 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https
255,000 € 1861 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
Zastavaná plocha 156 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https:
275,000 € 1937 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 880 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o
385,000 € 438 €/m²
2 izbový byt | 52.09 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v
325,000 € 6239 €/m²
5 a viac izbový byt | 196.43 m²
Základné informácie Predstavujeme vám priestranný a svetlom zaliaty 5-izbový mezonet, ktorý sa
794,000 € 4042 €/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť
960,000 € 5581 €/m²
3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²
TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.
314,990 € 4391 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 95 m²
DUALITY REAL Vám ponúka v projekte SUN GARDENS HVIEZDOSLAVOV na predaj moderné 3 a 4 izbové r
230,000 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Stupavská | 110 m²
Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,
498,900 € 4535 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 109.8 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné štvorizbové rodinné domy v projekte Lastovičky II v Novej Dedin
305,000 € 2778 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²
Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č
Cena dohodou
Rodinný dom | 1. mája | 288 m²
Predstavte si bývanie, kde má každý člen rodiny svoj priestor, kde si v zime vychutnáte kávu v
630,000 € 2188 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz
309,000 € 4414 €/m²
Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²
Priestor? Súkromie? Adresa, ktorá si drží svoju hodnotu! V jednej z najvyhľadávanejších rezid
999,500 € 2082 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u
274,000 € 2148 €/m²
Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²
NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme
169,000 € 241 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo
599,000 € 4585 €/m²
Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr
Info v RK
2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²
Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK
159,879 € 2819 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 93.79 m²
V exkluzívnom rezidenčnom projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj priestranný 3-iz
266,800 € 2845 €/m²
3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
355,000 € 4499 €/m²
4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
435,900 € 4752 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.