Prenájom kancelária – 22 m², Rybárska ulica, Nitra

Reality Nitra

Administratívny objekt | Rybárska | 22 m²

Hľadáte dostupný a funkčný kancelársky priestor na výbornej adrese? Ponúkame vám prenájom kance

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

190 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom exkluzívne obchodné/prevádzkové priestory Nitra- Špitálska

Reality Nitra

Obchodné priestory | Špitálska | 53.8 m²

Exkluzívna ponuka prenájmu v Nitre – moderné priestory v Poliklinike sv. Medarda II. Predstavuj

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Predaj - Stavebné pozemky - Velčice

Reality Velčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 650 m²

Na predaj stavebné pozemky – obec Velčice Ponúkame na predaj 6. stavebných pozemkov v obci Vel

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Velčice

54 €/m2 54 €/m2

Prenájom 2 izbový byt

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | Hečkova | 48 m²

Prenajmem 2 izbový byt, kompletne zariadený. Byt je nový, ešte nebol obývaný, pripravený na ok

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVÝ Rodinný dom, štandard, s tep. čerpadlom - okres Nitra

Reality Paňa

Rodinný dom | 109 m²

B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM a v štandarde za cen

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Paňa

209,990 € 1927 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 4 izb. byt s balkónom (2x kúpeľňa) - Nitra, Klokočina

Reality Nitra

4 izbový byt | 94 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokoč

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 2074 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Centrum Trnavy – Vajanského | 3-izbový byt 86 m² + loggia

Reality Trnava

3 izbový byt | Vajanského | 86 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 86 m

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 60 m²

Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto Výmera: 60 m² + balkón (1 m²) Stav

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

294,900 € 4915 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, PRIESTRANNÁ VIAC-IZBOVÁ CHATA S VEĽKÝM POZEMKOM,1835M2, LIMBACH- SUCHÝ VRCH

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Suchý vrch | 140 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú viacizbovú chatu situovanú vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti S

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

249,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj chaty, domu, zrubu - Novostavba na chaluparčenie, rekreáciu, celoročné bývanie, krásna príroda, pohorie Javorníky .

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame na predaj KVALITNE postavený rodinný dom / chatu / NOVOSTAVBU s pozemkom s rozlohou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

258,000 € 1843 €/m²

4-izb. dom Nižná Hutka, 192m2 tehla, garáž, 3x kúpelňa, záhrada, balkón, terasa

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Hlavná | 172 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

358,800 € 2086 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chaty, pozemky

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Dunajská | 0 m²

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chat

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

2-izbový byt, prízemie, 52 m2, Orgovánová ulica, Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 52 m²

Hľadáte bývanie v Košiciach, ktoré v sebe spája praktickosť, čistý dizajn a pokojnú atmosféru?

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Petržalská | 0 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Čunovo

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²

Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1105 €/m²

Novinka
Novinka

kúpa 3 izb. byt v Chorvátskom Grobe

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Chorvátska | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izb. byt v Chorvátskom Grobe, ideálne zariadený a s väčším bal

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Slovenský Grob

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii/ ulica Benedikta, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

138,000 € 1971 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | Parkovacie miesto v spoločnej garáži, City Park, veža B

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 10 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedno parkovacie miesto v suteréne za rampou s pria

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 2650 €/m²

Neibrs | Eurovea Riverside | Prenájom luxusného 4- izbového bytu, 2x parking, 2x pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 145 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom luxusný 4-izbový byt s výhľadom na Dun

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 3- izb. tehlový byt s balkónom po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4297 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | 3 izb. byt, Beňadická ulica, čiastočná rekonštrukcia, loggia, blízko Draždiaka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 68 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Beňadicke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,000 € 3735 €/m²

Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

Novinka
Novinka

kúpa RD Veľké Úľany- Pusté Úľany

Reality Pusté Úľany

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom v obci Veľké Úľany, Pusté Úľany , novostavbu, zreko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na kúpa Pusté Úľany

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového zrekonštruovaného bytu s loggiou s výhľadom na Dunaj v Starom meste v Bratislave oproti Riverparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²

Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5750 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (22975)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie