property-37065 (JuFLNj3qsRh) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

294,900 € 4915 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
60 m²
Info
Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto
Výmera: 60 m² + balkón (1 m²)
Stav: Nehnuteľnosť prešla v minulosti komplexnou a dôslednou obnovou
Podlažie: 6. NP s výťahom a bezbariérovým prístupom
Orientácia: Slnečný byt orientovaný na dve svetové strany (JZ a Z)
VYBAVENIE A BENEFITY:
Atmosféra a dizajn: Prírodné dubové parkety a štýlový bioetanolový krb s komínom, ktorý dodáva priestoru jedinečné čaro.
Komfort: Kompletne klimatizovaný priestor pre ideálnu teplotu počas celého roka.
Výhľad a súkromie: Vyššie poschodie zaručuje nerušený výhľad na mesto a pokoj.
K bytu prislúcha praktická pivnica umiestnená priamo na medziposchodí.
PARKOVANIE:
Bezproblémové parkovanie priamo pod bytovým domom v podzemnej garáži (k dispozícii na nájom alebo odkúpenie do osobného vlastníctva).

Dispozícia:

Aktuálne je byt vedený ako nadštandardne priestranný 1-izbový byt. Vďaka unikátnemu pôdorysu a veľkorysej metráži však ponúka reálnu možnosť zmeny dispozície na kompaktný a funkčný 2-izbový mestský byt so samostatným šatníkom.
Denná časť: okná v obývacej izbe ponúkajú panoramatický výhľad a zaplavujú priestor svetlom. Tento priestor je ideálny na prepojenie s modernou kuchyňou.
Nočná časť: Súčasné členenie umožňuje vytvorenie veľkorysej samostatnej spálne a samostatného oddeleného šatníka.
Kúpeľňa: Kompaktná a moderne riešená, situovaná v jadre bytu pre maximálnu úsporu miesta.

Lokalita:

Námestie Martina Benku patrí k najžiadanejším mikro-lokalitám v Bratislave (blízkosť Medickej záhrady, Justičného paláca, OC Eurovea, OC Nivy).
Unikátna architektúra: Byt sa nachádza v architektonicky hodnotnom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocenenie ako stavba roka vo svojej kategórii.
Vysoký výnos: Ako 2-izbový byt v tejto lokalite predstavuje nehnuteľnosť prémiový produkt pre krátkodobý aj dlhodobý prenájom.
Byt je aktuálne prepojený s druhým bytom, vyžaduje si preto vybudovanie priečky, oddelenie inžinierskych sietí a otvoriť vchod do bytu.

Cena 294 900 € zohľadňuje potrebu dispozičných úprav, realizovateľných v krátkom čase. Vďaka skvelej lokalite a metráži získate po úprave dispozície nehnuteľnosť s okamžite vyššou hodnotou.

Tento byt nie je len miestom na hodnotné bývanie, je to inteligentné investičné rozhodnutie.
Pre bližšie informácie a dohodnutie termínu osobnej prezentácie ma neváhajte kontaktovať.

Teším sa na Vás.

Ing. Viera Uvírová
Andel&Zachar, s.r.o.
+421 905 363 593
uvirova@andelzachar.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
60 m²

Podlažie:
6

Počet nadzemných podlaží:
7

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
2013

Počet izieb / miestností:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Viera Uvírová

Andel&Zachar s.r.o.

Andel&Zachar s.r.o.

Kapitulská 454/12 110 • 917 01, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

294,900 € 4915 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Viera Uvírová

Andel&Zachar s.r.o.