Na predaj garáž s väčším pozemkom v Seredi

Reality Sereď

Garáž | Dolnostredská | 0 m²

Leaders&Parnters s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž s veľkým pozemkom v Seredi na Dol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sereď

30,000 €

Pozemok na predaj Kapince

Reality Kapince

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v obci Ka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kapince

90,000 €

Záhrada na prenajom

Reality Nitra

Záhrada | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúkazahradu na prenajom. Lokalita : rovinatu zahradu

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

150 €/mesiac

Pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hlboké časť Zaháj

Reality Hlboké

Pozemok pre rodinné domy | Zaháj | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké

89,000 €

Investičné apartmány The Title Heritage, Phuket-Bang Tao, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj investičné apartmány v projekte The

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

119,160 € 3310 €/m²

Dom 3+kk Orihuela Costa-Mil Palmeras, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný rohový dom 3+kk (75 m²)

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

249,990 € 3333 €/m²

Moderný apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderný, zariadený apartmán 3+kk (5

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Apartmán 3+kk Torrevieja-Playa Del Cura, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderný, zariadený apartmán 3+kk (7

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

211,990 €

4-izbový penthouse Torrevieja-Playa Los Locos, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj penthouse 4+kk (60 m²) s dvoma kúpe

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Apartmán 2+kk Burgas-Pomorie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (88 m²) s l

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

77,990 €

Apartmán 3+kk Torrevieja-Aguas Nuevas, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (66 m²) so zasklennou

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

199,900 €

Dom 4+1 Torrevieja-El Salado-El Coral II, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový trojposchodový dom 4+1 (86 m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

185,000 € 2151 €/m²

Apartmán 3+kk Orihuela Costa-La Zenia, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (77 m²) s d

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

309,000 €

Lukratívny apartmán 2+kk s bazénom Slnečné pobrežie-Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj lukratívny zariadený apartmán 2+kk

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

79,990 € 1127 €/m²

Štúdio 1+kk s bazénom Slnečné pobrežie-Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadené štúdio 1+kk (37 m²) s baz

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

54,990 € 1486 €/m²

Apartmán 3+1 Orihuela Costa-La Zenia, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+1 (60 m²) + te

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

179,990 € 3000 €/m²

Apartmán 2+kk s bazénom Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (47 m²) s b

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

65,990 € 1404 €/m²

Dom 3+kk Orihuela Costa-Playa Flamenca, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj dvojpodlažný zariadený dom 3+kk (63

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

209,900 € 3332 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 3+kk (65

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Chata Košice - Okolie, Vyšná hutka

Reality Vyšná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Hutka | 90 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj so súhlasom ma

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Hutka

117,900 € 1310 €/m²

Pozemok na komerčné účely Košice - Barca, Podnikateľská, všetky IS

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | Podnikateľská | 5,643 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v mestskej časti

Publikované: 28.04.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na výstavbu, Košice - Okolie, Seňa, všetky IS

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Seňa | 1,839 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

134,500 € 73 €/m²

Na predaj rodinný dom, Slanská Huta, Košice-okolie

Reality Slanská Huta

Rodinný dom | Slanská Huta | 110 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Slanská Huta

239,990 € 2227 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Radový dom 3+kk Torrevieja-Auguas Nuevas, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený dvojpodlažný radový dom 3

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

225,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22946)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie