(JuEv_nSvur1) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

3.izbový byt v Lehniciach - Kolónia

Lehnice
Lehnice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

170,000 € 2339 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
72.67 m²
Info
Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka 3 izbový byt v novostavbe (štvorbytovka) v obci Lehnice , časť Kolónia.

Bytový dom:
- škridlová strecha
- tehlová stavba (30cm pálená tehla)
- zateplená a omietnutá fasáda ( 15cm polystyrén )
- v bytoch elektrické podlahové vykurovanie + termostat DEVI
- predpríprava na elek. žalúzie
- predpríprava na klimatizáciu
- rekuperácia
- IS: obecná voda , žumpa, elekt.
- každý byt má v cene 2x parkovacie miesta

DISPOZÍCIA prízemného bytu :
- predsieň 10,34m2
- obývacia izba 15,8m2 (s výstupom na terasu)
- kuchyňa s jedálňou 12,27m2
- kúpeľňa 4,47m2
- WC 1,43m2
- izba 15,26m2
- izba 11,11m2
- špajza 1,99m2
spolu 72,67m2

Cena bytu na 1.poschodí : 170.000,-€
Cena bytu na prízemí: 180.000,-€

Obec Lehnice (len 5min autom od bytu) má výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škôlka, škola, obchody s potravinami, pošta, reštaurácie, zdravotné stredisko, lekáreň a iné služby. Dostupnosť z obce do Bratislavy ( cca 25km) alebo do okresného mesta Dunajská Streda (15km) je možná autobusovou alebo železničkou dopravou. Výhodou je blízkosť rýchlostnej cesty R7. Priamo v časti Kolónia je aj vlaková stanica cez ktorú denne premáva vlak smer BA a DS.

Viac informácii na tel .čísle : 0918 560 705
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a kompletný právny servis. Ten zahŕňa vyhotovenie zmluvnej dokumentácie pre prevod vlastníctva (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností) a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Súčasťou predaja je aj zabezpečenie rýchleho a nezávislého poradenstva v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho v ktorejkoľvek banke.
Sprostredkovanie hypotekárnych úverov pre tieto nehnuteľnosti na profesionálnej úrovni s individuálnym prístupom ku každému klientovi zabezpečuje spoločnosť GEPARD FINANCE, s.r.o. – hypošpecialisti Kadvan Peter alebo Miloš Lajcha

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
72.67 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Tehlová, Iná

Orientácia:
Východná, Južná, Juhovýchodná, Juhozápadná

Rok výstavby:
2026

Počet izieb / miestností:
3

Počet spální:
2

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Maria Kadvanová

Samaria Real s.r.o.

Samaria Real s.r.o.

Hlavná 835/25 • 93101, Šamorín (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

170,000 € 2339 €/m²

Kontakt na predajcu

Maria Kadvanová

Samaria Real s.r.o.