Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n
39,900 € 1995 €/m²
Rodinný dom | Šuty | 166 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom s príjemnou atmosférou,
580,000 € 3494 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 50 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta,
525 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici
370,000 € 3895 €/m²
2 izbový byt | Novackého | 63 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garáž | Hanulova | 18 m²
Ponúkame na predaj udržiavanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe na Hanulovej
46,000 € 2556 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí
216,000 € 3724 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 63 m²
Ponúkame Vám na prenájom čiastočne prerobený 3-izbový byt (63m2) na vyvýšenom prízemí 4-poschod
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské Luhy | 135 m²
Ponúkame na prenájom samostatný reprezentatívny kancelársky celok v administratívnej budove na
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Loft | Turbínová | 164 m²
Ponúkame Vám na predaj nekonvečné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobet
570,000 € 3476 €/m²
2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2izbový byt v novostavbe s pivnicou aj s vonkajším garážovým
800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Nám. sv. Anny | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou výmerou 151 m², nachádzajúce sa v suteréne
89,900 €/mesiac 599 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 225 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove SITNO na Kalinčiakovej ulici, v tesnej
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²
Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád
62,000 € 1240 €/m²
Priestor pre sklad | K rieke | 850 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory v Dolných Krškanoch s výmerou 850m2. Objekt sa nachádza
2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bratislavská | 112.5 m²
Ponúkame na prenájom obchodné a kancelárske priestory s výmerou 112,5 m², nachádzajúce sa na 1.
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza
330,000 € 4925 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 22.5 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K
227 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Centrum I. | 972 m²
Ponúkame Vám na prenájom priemyselnú halu s mostovým žeriavom (8 ton) na výrobné účely, resp. n
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 38 m²
Ponúkame na prenájom administratívny priestor na 5. poschodí administratívnej budovy Žiline. K
430 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²
Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice
221,900 € 5690 €/m²
2 izbový byt | Švermova | 33 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekný zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Galante n
520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 970 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-pr
2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kazanská | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk
170,000 € 4857 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.