Garáž, ul.Varšavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste. Rozloha garáže je 6,30m x 3,15

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Skladový priestor na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Síkarská | 1,041 m²

V Nitre na Síkarskej ulici ponúkame na prenájom nový skladový priestor vo veľkosti 1041m2. Vst

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárske / obchodné priestory, rôzne výmery, prenájom, Nitra - pešia zóna

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a obchodné priestory v Nite na Štefánikovej ulici -pešia z

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom – kancelárske priestory v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Skladová | 350 m²

Ponúkame na prenájom priestranné kancelárske priestory o výmere 350 m², ktoré sa nachádzajú na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Spevnená plocha na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Novozámocká | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom 1000 m2 voľnej spevnenej plochy v Dolných Krškanoch na rôzne uskladnenie,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

0.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovo-výrobné priestory na prenájom v novopostavenej hale pri Trenčíne

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 5,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale v blízkosti Trenčína. K dispoz

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Rodinný dom s priestranným pozemkom, Cífer, Trnava TOP

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 716 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v tichej uličke obce Cífer, s celkovou výmerou

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Trnava

200,000 € 279 €/m²

Priestranný 3 izbový byt - Sihoť, Trenčín TOP

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 7. poschod

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom samostatnej kancelárie o výmere 24,7 m² v zrekonštruovanej budove - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 24.7 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu o výmere 24,7 m² nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

257.3 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína - plocha 196m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 786 m²

Ponúkame vám na predaj bytový, resp. polyfunkčný dom v centre Trenčína. Dispozičné riešenie bu

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,150,000 € 1463 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Na predaj orná pôda – Smolenice, 2607 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

108,000 € 41 €/m²

Rodinný dom – mezonet v trojdome, Malinovo Tri Vody IV

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody IV | 86 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný mezonetový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu v pokojnej r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malinovo

299,000 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom murovaného skladu 150 m² – ideálny na podnikanie, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Vašinova | 150 m²

Ponúkame na prenájom murovaný sklad o výmere 150 m². Priestor je vhodný na skladovanie, logisti

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

625 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obľúben

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

250 €/m2 250 €/m2

Prenájom komerčného priestoru 117 m² – flexibilné využitie, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Vašinova | 117 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 117 m² vhodný na kancelárie, služby alebo iné podnikateľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

900 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárie s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárské priestory s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami. Nach

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

9.17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol

Reality Ružindol

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,043 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol Pozemok o celkovej výmere 1043 m2 sa nachádza v intr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22998)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie