Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Exkluzívne 145m2 administratívne priestory s panoramatickou terasou 116m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 145 m²

Ponúkame na prenájom dizajnové kancelárske priestory v reprezentatívnej budove vo Vlčom Hrdle,

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory 366-950m2 na poschodí objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 366.6 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Mraziarenské komory/skladové priestory 381m2 a 390m2 na prenájom, RAČA – Bratislava 3

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 381 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory/bývalé mraziarenské komory na ulici Na Pántoch v Rači,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nový obchodný priestor na prenájom, s výmerou 24m2, v Stupave

Reality Stupava

Obchodné priestory | Hlavná | 24 m²

Ponúkame na prenájom nový obchodný priestor s celkovou výmerou 24m2 v Stupave. Nachádza sa vo d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

450 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Luxusný 3 izbový byt na prenájom BA I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Starom meste na ulic

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI 1.200-5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 3,800 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLAD / HALA / výrobné priestory v RAČI 5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 5,500 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, 60 m2, Trenčín – pri OC MAX

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na prenájom novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v Trenčíne, v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 izbový byt na prenájom v Bratislave V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4izbový byt v Petržalke na Vranovskej ulici. Rozloha bytu je 80m2. B

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom zrekonštruované administratívne priestory o výmere 20 m2 v Centre Trenčína

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované administratívne priestory o výmere 20 m2 v Centre Trenčína

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderná garsónka v novostavbe na predaj - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú, slnečnú garsónku s terasou v čerstvo skolaudovanom a vyhľadávan

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt na prestížnej adrese priamo v srdc

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Byt na predaj - ul. Rudroffova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava - Rínok Rača, s ná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Byt na prenájom - ul. Jelšová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jelšová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt s výmerou 54 m2, nachádzajúci sa v tichej časti

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 100 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 100 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Voľný priestor na gastro prevádzku na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 45.61 m²

Priestor na prenájom v novom modernom obchodnom centre OC TEHELKO na strategickom mieste v šir

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj - Zohor

Reality Zohor

Iný stavebný pozemok | Lábska | 5,379 m²

Ponúkame na predaj pozemok v priemyselnej zóne obce Zohor s celkovou výmerou 5 379 m². Pozemok

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Zohor

85 €/m2 85 €/m2

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Byt na prenájom - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 70 m²

Ponuka prenájmu – priestranný 2-izbový byt v centre, Obchodná ulica Na prenájom ponúkame veľk

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Klimatizované obchodné priestory na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 33 m²

Ponúkame na prenájom komerčné klimatizované obchodné priestory s celkovou výmerou 33 m2 na fre

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

396 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestor pre záujmove aktivity na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Iný priestor | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na prenájom priestory o rozlohe 170 m², vhodné najmä na záujmové činnosti, kurzy, škol

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Multifunkčné priestory na prenájom v Trenčín

Reality Trenčín

Iný priestor | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčné priestory o výmere 110 m2 v administratívnej budove v širšo

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatovská | 17 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárie s rozlohou 16 a 17 m2 v Trenčíne Za mostami. Nachádzajú sa na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026