Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 47 m2 na druhom podlaží troj-poschodov
310 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jozefa Vuruma | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt
669,900 € 2734 €/m²
1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²
Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr
132,000 € 4443 €/m²
Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²
Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz
Cena dohodou
3 izbový byt | Oblúková | 76 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Špačince | 150 m²
reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,
296,000 € 1973 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,212 m²
Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej obci Šelpice, vzdialen
266,640 € 220 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4
389,000 € 5403 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3
375,000 € 5208 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1803 €/m²
Garáž | Na barine | 27 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státie v uzavretej garáži bytového domu ARCOS v Lamači n
100 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 647 m²
Príjemné rodinné bývanie Vás očarí pokojom, množstvom zelene a dobrým dopravným prepojením do h
97,050 € 150 €/m²
Garáž | Cementárenská | 27 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státia v uzavretej garáži bytového domu Agátky - I. etap
67 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Studničke | 17,025 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 17 025 m2, ktorý je rozparcelovaný na 2
50 €/m2 50 €/m2
2 izbový byt | Budatínska | 49 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m² s dvomi balkónmi (každý cca 3,9 m²), situovaný n
Info v RK
Apartmán | Chorvátsko
Ponúkame na predaj štúdiový apartmán v pokojnej oblasti Vrsi-Zukve, len 140 metrov od pláže! Ap
150,000 € 2586 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj krásny, udržiavaný pozemok s výmerou 1 642 m² v obci Wolfsthal, vhodný na vý
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | Seeresidenzen
Ponúkame na predaj dvojdom v rakúskom Parndorfe v exkluzívnej lokalite pri jazere s názvom Seer
350,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | 191 m²
Predstavujeme vám dom, ktorý nie je len nehnuteľnosťou, ale skutočným domovom. Samostatne stoja
775,000 € 4058 €/m²
1 izbový byt | Mesačná | 43 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
Info v RK
2 izbový byt | Rajecká | 37 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko
450,000 € 3082 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.