Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,873 m²
Pozemok je slnečný s krásnym výhľadom v tichom prostredí. Prístup na pozemok je po asfaltovej c
33 €/m2 33 €/m2
Rekreačný pozemok | Bukovinská | 566 m²
Na predaj rekreačný pozemok v mestskej časti Žilina – Strážov Ponúkame na predaj rekreačný poz
33,500 € 59 €/m²
Rekreačný pozemok | Bukovinská | 693 m²
40,500 € 58 €/m²
Rodinný dom | Trnava | 360 m²
reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a
650,000 € 1806 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Záhradkárska | 365 m²
Na PREDAJ 1/2 staršieho rodinného domu v Tepličke nad Váhom – kompletné IS, výborná lokalita Po
85,000 € 233 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 11,216 m²
Ponúkame na predaj tri rovinaté pozemky "Priemyselný park Krásno nad Kysucou" o výmere 23 272m2
100 €/m2 100 €/m2
Rekreačný pozemok | Dolná Rosinská | 571 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Rosina, v pokojnej lokalite Bôrka. Výmera pozemku
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 471 m²
Na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Ovčiarsko spolu s právop
87,135 € 185 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 200 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU DOMU - 1.etapa HRUBÁ STAVBA. Ide o moderný poschodový rodinný do
220,725 € 1104 €/m²
Obchodné priestory | Štrková | 355 m²
Ponúkame na prenájom priestranný obchodný / prevádzkový priestor nachádzajúci sa na ulici Štrko
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 47 m2 na druhom podlaží troj-poschodov
310 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jozefa Vuruma | 90 m²
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt
669,900 € 2734 €/m²
1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²
Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr
132,000 € 4443 €/m²
Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²
Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz
Cena dohodou
3 izbový byt | Oblúková | 76 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Špačince | 150 m²
reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,
296,000 € 1973 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,212 m²
Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej obci Šelpice, vzdialen
266,640 € 220 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4
389,000 € 5403 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3
375,000 € 5208 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1803 €/m²
Garáž | Na barine | 27 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státie v uzavretej garáži bytového domu ARCOS v Lamači n
100 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.