1 izbový byt | Továrenská | 38.5 m²
V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 1,5-izbový p
113,000 € 2935 €/m²
1 izbový byt | Pribinova | 40.45 m²
1-izbový byt v širšom centre Malaciek, po kompletnej rekonštrukcii, podlahy-dlažba, KL-spotrebi
128,000 € 3164 €/m²
1 izbový byt | Záhorácka | 38 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Záhoráckej ulici v Malackách. Byt sa nachádza na 7. poschodí
123,500 € 3250 €/m²
1 izbový byt | Záhorácka | 40 m²
JKVREAL ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do ktorého sa môžet
124,000 € 3100 €/m²
1 izbový byt | Na Majeri | 44 m²
SKOLAUDOVANÝ 09/2023 - Developerský projekt Corvus Malacky prináša vysoký štandard, premyslené
144,500 € 3284 €/m²
1 izbový byt | Záhorácka | 38 m²
Na predaj Vám ponúkame 1 izbový byt v úplnom centre mesta Malacky na Záhoráckej ulici. Byt o v
123,500 € 3250 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v čerstvo
125,000 € 4167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.