Útulný 2 izbový byt s presklenou loggiou, so zariadením, v Košútoch

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 2490 €/m²

2 susedné pozemky nad Lazkami - obec Bystrička

Reality Bystrička

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 7,767 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj 2 krásne rovinaté pozemky rozprestierajúce

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

42 €/m2 42 €/m2

Rodinný dom s pozemkom 893 m2 v Rudne, okr.Turčianske Teplice

Reality Rudno

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj starší, 60 ročný rodinný dom v pôvodnom s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Rudno

119,000 € 441 €/m²

Príjemné bývanie v Pod. Biskupiciach – prerobený 3-izb. byt s lodžiou

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bodrocká | 67 m²

Aký je rozdiel medzi prerobeným bytom a nehnuteľnosťou v pôvodnom stave? Nielen v cene, ale aj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

275,900 € 4118 €/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s loggiou v Košútoch II, pri Kauflande

Reality Martin

2 izbový byt | Kernova | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Košútoch II, na ul.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove na Exnárovej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, do polovice mája máte šancu ovplyvniť jeho a

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

Práve rekonštruujeme 3-izbový byt s loggiou v Ružinove na Radarovej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Radarová | 65 m²

Aktuálne rekonštruujeme 3-izbový byt na Radarovej ulici v obľúbenej bratislavskej lokalite Ruži

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,900 € 4737 €/m²

Krásny obchodno galerijný priestor v kultúrnej pamiatke Ružový mlyn

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Vrbovská cesta | 365 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom / predaj obchodno-prevádzkové priestory v srdci Piešťan, ikon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Slnečný a kompletne zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou terasou v príjemnej lokalite hneď pri lese

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne vybavený 2 izbový byt na Ďumbierskej ulici s celkovou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný a kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kompletne zariadený 2 izbový byt (61 m² + balkón) v novostavbe

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "..................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,000 € 3580 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 3 izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky, samostatné izby

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 64 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom zariadený, čerstvo pripravený 3 izbový byt s loggiou na Holíčskej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izbový byt v Koloseu s veľkým balkónom a s garážovým státím pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 1 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto, v lokalite pri ja

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Stavebný pozemok, ideálna veľkosť 699 m2, Ďurkov

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Ref. Kostol | 699 m²

Marta Vajsová, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás na predaj pozemok vhodný pre výstav

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

65,000 € 93 €/m²

Novostavba - bungalov Gomboš, 16 km od Košíc

Reality Perín-Chym

Rodinný dom | Gomboš | 125 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás novostavbu rodinného domu. Nachádza

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Perín-Chym

219,000 € 1167 €/m²

REZERVOVANÉ Moderný bungalov s pozemkom, Ruskov

Reality Ruskov

Rodinný dom | 146 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, ponúkam na predaj moderný 4 – izbový bungalov n

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Ruskov

328,800 € 2252 €/m²

PREDANÉ Záhrada s chatkou, Nižný Klátov, 5 km od Košíc

Reality Nižný Klátov

Rekreačný pozemok | Klátovská | 700 m²

MARTA VAJSOVÁ certifikovaná realitná maklérka, ponúkam Vám na predaj slnečnú záhradu s chatkou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

32,000 € 46 €/m²

Prenájom I nový kompletne zrekonštruovaný 3 iz byt na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 75 m²

Prenajmeme štýlový a komfortný byt pri Bratislavskom hrade a Starom Meste Práve zrekonštruovan

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok pri diaľnici D2 smer Brno

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 4,050 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 40 á, ktorý je určený na výstavbu polyfunkčného za

Publikované: 08.11.2021 Aktualizované: 05.06.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Predaj I Samostatne stojaci polyfunkčný objekt

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | 455 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný objekt s úžitkovou plochou 455 m2 a vlastným

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predaj I Pozemok so stavebným povolením I Bratislava Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Semenárska | 10,000 m²

Predaj pozemku so stavebným povolením na výstavbu obchodných priestorov v Bratislave Jarovciach