AXIS REAL | Priestranný 2-izb. byt, Stará Ľubovňa, Obrancov mieru

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Obrancov mieru | 66 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADT

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

154,990 € 2348 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Mezonetový 3-izb. byt, Stará Ľubovňa, Popradská ulica

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Popradská | 82.29 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABM

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

189,990 € 2309 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | Priestranný 1-izbový byt, Stará Ľubovňa, Za vodou

Reality Stará Ľubovňa

1 izbový byt | Za vodou | 39 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACM

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

84,500 € 2167 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový rodinný dom, Šambron

Reality Šambron

Rodinný dom | Šambron | 105 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACF POPIS DOMU: Realitná kancel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šambron

69,900 € 666 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Pekný radový rodinný dom v lokalite ČIERNA VODA

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Brusnicová | 126 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADL

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

369,500 € 2933 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | ZARIADENÁ garsónka na brehu jazera Draždiak s parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 22.44 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

109,900 € 4898 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1,5-izbový zariadený byt, BA I, Staré Mesto, Heydukova

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Heydukova | 43 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADK POPIS BYTU: R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Dvojgeneračný rodinný dom, centrum mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 17. novembra | 320 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS DOMU: Realitná kancelár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

490,000 € 1531 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt S GARÁŽOU, Podolínec, ulica Družstevná

Reality Podolínec

3 izbový byt | Družstevná | 68 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Podolínec

169,900 € 2499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23019)
Upresniť hľadanie