Investičná príležitosť v centre mesta Gelnica, Košický kraj

Reality Gelnica

Obchodné priestory | Hlavná | 296 m²

Na predaj alebo prenájom – historická budova v centre mesta Gelnica. Ponúkame na predaj alebo

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na predaj Gelnica

Info v RK

člen NARKS

Bývanie pri lese a potôčiku: Slnečný pozemok, kanalizácia, obecná voda Bačkovík, Košice - okolie

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | Bačkovik | 680 m²

Vymeňte mestský hluk za žblkot potoka a vôňu lesa v Bačkovíku Predstavte si ráno, kde vás namie

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

65,000 € 96 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 2i byt(65m²) s loggiou,kompletná rekonštrukcia Slobody,KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha priestorom, je v top lokalite a nevyžaduje žiadne ďalšie investíci

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

Na prenájom – 3 skladové haly v priemyselnej zóne Košice, Jarmočná ulica

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Jarmočná | 1,545 m²

Na prenájom – 3 skladové haly v priemyselnej zóne Košice, Jarmočná 2 Ponúkame na prenájom tri

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Objekty na prenájom Košice-Juh

3.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v peknom prostredí mestskej časti Košice - Poľov

Reality Košice-Poľov

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 1,321 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj investičné pozemky v peknom prostredí v mestskej časti

Publikované: 18.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Poľov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v obci Čakanovce, Košice - okolie

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,952 m²

NA PREDAJ POZEMOK – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI ČAKANOVCE (okres Košice-okolie) Ponúkame Vám

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Čakanovce

Cena dohodou

člen NARKS

4i novostavba v Čani: Moderný holodom v tichej uličke pri jazere

Reality Čaňa

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Ponúkame na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom v štádiu holodomu, ktorý sa nachádza v slepe

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čaňa

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba 4i RD - Bungalov v obci Bidovce, KE-okolie.

Reality Bidovce

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 x priestranný murovaný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bidovce

179,000 € 1845 €/m²

člen NARKS

Moderný 4i bungalov Čaňa (Tajvan) - 15min od KE, ihneď voľný

Reality Čaňa

Rodinný dom | Železničná | 125 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v štádiu holodomu v krásnom prostredí obci Čaňa, časť Tajva

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Čaňa

249,000 € 1992 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhrada 715m2 – Kavečany k.ú. Čermeľ

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | 715 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačný pozemok Košice-Kavečany. Plocha: pozemku 715m2m2. M

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

člen NARKS

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Praktický 1-izbový byt s balkónom – pokoj, zeleň a centrum na dosah

Reality Piešťany

1 izbový byt | 8. mája | 32.8 m²

Príjemný 1-izbový byt s balkónom v zelenej časti Piešťan – ideálne bývanie na dosah centra Hľa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný dom pre rodinu, ktorá hľadá viac než len bývanie

Reality Brunovce

Rodinný dom | Brunovce | 117 m²

Novostavba, kde sa bývanie mení na pocit domova Ráno káva na terase, ticho okolo a deti, ktoré

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brunovce

279,900 € 2392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Chtelnici – ihneď obývateľný

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Partizánska | 166 m²

Dom, ktorý má potenciál… a čaká, kým mu dáte vlastný príbeh.. Hľadáte dom, do ktorého sa môžet

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

149,900 € 903 €/m²

3-izbový byt pri parku s potenciálom - Váš nový domov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 71.5 m²

Komfortné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Piešťan Len pár krokov od mestského parku

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2376 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadčasový rodinný dom v unikátnom projekte – dokončite ho podľa seba

Reality Horná Streda

Rodinný dom | Cintorínska | 222 m²

Dom, ktorý ešte nie je dokončený… a práve preto môže byť presne podľa vás. Predstavte si ráno,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

269,900 € 1216 €/m²

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 2536 €/m²

Rodinný dom s atmosférou kúpeľného mesta - Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Kamenná | 67.4 m²

Dom, ktorý má atmosféru… a polohu, ktorú si zamilujete – kúpele aj centrum Piešťan na pár minút

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banka

229,900 € 3411 €/m²

Moderné sídlo firmy v centre Piešťan - administratívne podlažie 256 m²

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 256 m²

Reprezentatívne administratívne priestory – centrum Piešťan Ponúkame na prenájom moderné admin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2-izbový mezonet s moderným vybavením na prenájom v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 65.04 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový mezonetový byt na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Tent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj v centre Piešťan, Štefánikova ulica

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štefánikova | 300.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor na Štefánikovej ulici v Piešťanoch, ktorý je ide

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

449,900 € 1498 €/m²

Priestranný rodinný dom v centre Piešťan s tromi bytovými jednotkami na predaj

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vajanského | 418 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Piešťan na Vajanského ulici. Táto nehnuteľno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23020)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie